Iedvesmu hitam "My My My" Trojs Sivāns smēlās sviestmaižu veikalā

Publicēšanas datums : 06.08.2018

Gatavojoties sava otrā studijas albuma “Bloom” izdošanai, Trojs Sivāns (Troye Sivan) ir atklājis, kā tad īsti tapis viņa hits “My My My”. 

Izrādās, ka Sivāna lipīgais pop hits tapis Stokholmā, Zviedrijā, kad mūziķis atradies rakstīšanas ceļojumā ar Wolf Cousins – Maksa Mārtina (Max Martin) producentu kompāniju. “Tas viss patiesībā sākās tās dienas rītā sviestmaižu veikalā,” atklājis 23 gadus vecais mūziķis. 

Pirms došanās uz studiju Trojs restorānā dzirdējis apslāpētu, klusu dziesmu. “Es vienkārši sajūtu to ritmu un bungas, un tādu dīvainu vokālo daļu,” atceras mākslinieks. Viņš nekavējoties esot centies atrast dziesmu vietnē Shazam un vēlāk to atrādīja arī studijā, apgalvojot, ka vēlas pamēģināt kaut ko šīs dziesmas ritmā. 

“Es to sarakstīju ar savu labāko draugu, Leilandu (Leland), un mēs tai gājām cauri atkal un atkal,” stāsta Sivāns. Pāris izmantoja vairākus vārdu salikumus, piemēram, “oh, my” un “oh, my my”, pirms nolēma palikt pie “my my my”. 

“Es vienkārši to dievināju,” stāsta Sivāns. “Tobrīd es nezināju, ko tas viss nozīmēs, bet es zināju, ka tas man lika justies ļoti labi…” 

Beigu beigās Trojam izdevās radīt dziesmu, kas liek justies ļoti labi ne tikai viņam, bet arī citiem cilvēkiem visā pasaulē. 

Mākslinieki: Troye Sivan

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white