Iedvesmo un atbalsti jauniešus kopā ar mums!

Publicēšanas datums : 06.04.2021

EHR kopā ar MOT pasludina aprīli par jauniešu motivācijas mēnesi! MOT ir iedvesmojoša motivācijas programma, kas mūsdienīgos Latvijas jauniešos stiprina DROSMI – drosmi dzīvot, rūpēties un pateikt “nē” izvēlēm kas kaitē gan pašiem, gan apkārtējiem. Pret tumšām domām – spoži laifhaki. Paķer tos mot.lv!

image 1

Radiostacija un izklaides zīmols EHR ir jauniešu klausītākais radio Latvijā, tāpēc mēs, EHR komanda, uzskatām to par īpaši svarīgu – kopā ar MOT aktualizēt mentālās veselības nozīmi pusaudžu un jauniešu vidū, kā arī  veicināt pozitīvo domāšanu. 

Arī mūsu sadarbības partneri vēlas palīdzēt jauniešiem nonākt pie pozitīvām emocijām un atgūt dzīvessparu. EHR jauniešu motivācijas kampaņu atbalsta: KFC, Wolt, Alberta Koledža, Ekonomikas un Kultūras augstskola, RSU, JYSK un SEB banka

Savukārt, mūsu draugi Narvesen, Aha Active Drink un Biznesa augstskola Turība atbalsta kampaņas podkāstu “MOT vēstnešu spožie laifhaki”. Ik nedēļu EHR iepazīstinās ar MOT viesiem – Latvijā un pasaulē atpazīstamām personībām, spožiem savu jomu pārstāvjiem, kuri dalīsies ar personīgo un profesionālo dzīves pieredzi. 

Iečeko pirmo podkāstu ar četrkārtēju pasaules čempionu motokrosā Kasparu Stupeli šeit!

image 2

EHR radošā komanda tic, ka mūzika ir lielisks veids, kā uzlabot garastāvokli un novērsties no drūmām domām pat vistumšākajā mirklī. Jauniešu motivācijas kampaņas ietvaros kopā ar MOT esam sagatavojuši īpašu pārsteigumu – jauno mūzikas kanālu, kurš jau sāka skanēt portālā ehrhiti.lv un EHR aplikācijā. Vai zini, kura vispopulārakā jauniešu sociālā tīkla pleiliste tiek atskaņota šajā kanālā? Jā, tas ir MOT Tik Tok Hits, kur skan tikai Tik Tok platformas karstākie un populārākie hiti. Tev noteikti patiks! Klausies mūzikas kanālu MOT Tik Tok Hits jau tagad!

image 3

Iedvesmo un atbalsti jauniešus kopā ar mums visu aprīli!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white