Hurts ar lielu lepnumu prezentē savu jaunāko albumu "Desire"

Publicēšanas datums : 29.09.2017

Hurts jaunais albums “Desire” ir piepildīts ar tik daudz lipīgiem un spēcīgiem “āķiem”, bet vai viņiem izdosies ar tiem “uzāķēt” klausītājus? 

“Dāmas un kungi, “Desire” ir iznācis! Neiedomājami lepns un priecīgs, daloties tajā ar jums visiem,” savā Twitter profilā raksta Teo Hačkrafts (Theo Hutchcraft). “Tā bija tīrā bauda to radīt, tāpēc paldies par visu jūsu mīlestību, atbalstu un iedrošinājumu tapšanas procesā.” 

“Kā ar katru albumu, kuru mēs radām, tajā varētu būt pāris pārsteigumu. Jaunas robežas. Sevis iegrūšana jaunās zonās un citādāku emociju un dziesmu izpētīšana ir tas, kas padara procesu tik baudāmu, tāpēc paldies, ka vienmēr paliekat uztveroši un ar atvērtu prātu,” turpina Teo. “Mūsu mērķis vienmēr ir bijis radīt dažādu un aizraujošu darba pamatu, kas atspoguļo mūsu ceļojumu cauri dzīvei. “Desire” parāda gaišāku, daudz cerīgāku mūsu dziesmu sacerēšanas un tam, kas mēs esam kā cilvēki, pusi. Tāpēc ejiet un ļaujiet tā gaismai iespīdēt jūsu dzīvēs. Mēs jūs mīlam.”

 

“Desire” ir jau ceturtais Hurts albums, ar kura koncerttūri mūziķi šā gada 9. novembrī viesosies arī Rīgā. Popgrupai ar tik lielu potenciālu šis albums ir piepildīts ar kārdinošiem un spēcīgiem “āķiem”. Kā radīti, lai pievilinātu klausītājus. Viņu formula un mērķtiecība spiežas cauri aiz katras nots un izdziedātā vārda, bet vai klausītāji “uzķersies”? 

Līdz šim singli “The Beautiful Ones” un “Hold On To Me” ir iekarojuši klausītāju simpātijas, taču nevarētu teikt, ka tiem izdevās iegūt pelnīto uzmanību. Iespējams, tieši tā iemesla dēļ, ka viņu iepriekšējie projekti “Exile” un “Surrender” nesaņēma pienācīgu novērtējumu, duets ir nolēmis radīt radio draudzīgākus skaņdarbus. Piemēram, “Ready To Go” tikpat labi varētu būt Coldplay dziesma: tā ir lipīga un dejiska, vārdi ātri vien iesēžas atmiņā, padarot to par ideālu koncertarēnu hitu. Tikmēr “Thinking Of You” ir popsīgs gabals, kas piemērots bezrūpīgai pastaigai pa rudens lapām piebirušu ielu vai parku, ik pa laikam palecoties galopā. 

Protams, kļūšana radio draudzīgākiem un pozitīvāku, enerģiskāku, lipīgāku dziesmu izdošana nav nekāds noziegums. Kāds pat varētu teikt, ka tas ir vēlams šajos laikos, kad pasaule ir uz atomkara sliekšņa. Tomēr, ņemot vērā, ka tie ir Hurts, mūziķi, kas iepriekš satricināja pasauli ar tādām dziesmām kā “Wonderful Life”, “Stay” un “Heaven”, ir mazliet žēl, ka viņi, šķiet, zaudējuši to, kas lika viņu mūzikai izcelties uz pārējās pop masas. 

Mākslinieki: Hurts, Coldplay

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white