Hozier jaunajai mūzikai iedvesmojies no Kendrika Lamāra

Publicēšanas datums : 13.06.2018

“Take Me To Church” izpildītājs smēlies iedvesmu no hip-hop mūzikas, galvenokārt Kendrika Lamāra (Kendrick Lamar), savam jaunajam albumam. 

Hozier šobrīd cītīgi strādā pie sava jaunā albuma, kas būs mūziķa tikai otrais veikums, sekojot viņa 2014. gada debijai. Jaunajā mūzikā mākslinieks nav krasi atšķirīgs no skaņas, pateicoties kurai pasaule iepazina viņa vārdu, taču, esot studijā, viņam prātā bija arī ļoti daudz hip-hop mūzikas. Jo sevišķi Hozier ir izcēlis Kendriku Lamāru. 

“Jūs būsiet pārsteigti uzzinot, cik daudz mūzikas es esmu pamanījies neklausīties, kad esmu studijā, jo sevišķi, kad ierakstu jaunu mūziku,” Hozier atklājis jaunā intervijā. “Es cenšos vienkārši koncentrēties uz savu mūziku un cenšos atspoguļot to, cik vien labi iespējams. Mana galva nepārtraukti atgriežas piecdesmitajos un sešdesmitajos. Tajā pašā laikā es cenšos ar vienu ausi būt ārpus studijas. Hip-hop mūzika šobrīd ir fantastiska un neticami drosmīga, tā nu klausos ļoti daudz Kendrika.”

Tāpat jaunajā albumā būs jūtama arī folkmūzikas ietekme, par ko var pateikties Bedouine. Hozier atzinis, ka viņas mūzikas iedvesmojusi viņu vairāk eksperimentēt un izmēģināt folk idejas. 

Jau pavisam drīz Hozier atgriezīsies apritē ar jaunu dziesmu, kuras nosaukums ir “Wasteland Baby!”. Tā būs par mīlestību šobrīd pastāvošajā klimatā un cenšanos atrast prieku “vissliktākajos scenārijos”. 

Mākslinieki: Hozier, Kendrick Lamar

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white