Harijs Stailzs saņem uzslavas no mīļotās sievietes

Publicēšanas datums : 24.02.2021

 

Amerikāņu aktrisei un režisorei Olīvijai Vaildai (Olivia Wilde), pabeidzot darbu pie savas filmas “Neuztraucies, dārgais” (“Don’t Worry Darling”), ir daudz laba sakāma par savu puisi Hariju Stailzu (Harry Styles).

Filmas režisore regulāri publicē pateicības vārdus filmas aktieriem un filmēšanas grupai savā Instagram kontā un pēdējais, kurš saņēmis sirsnīgus vārdus no Olīvijas, bijis tieši Stailzs.

Savā publikācijā Vailda skaidrojusi, kā lielākā daļa aktieru nevēloties piedalīties filmās, kurās galvenās varones ir sievietes, un samierināties ar otrā plāna lomām, kas novedot pie tā, ka šādām filmā ir grūti atrast finansējumu. Taču Stailzs savai lomai, kas piespēlē Florenses Pjū (Florence Pugh) galvenajai, esot piekritis nekavējoties.

“Bez jokiem, ir ļooooti grūti atrast aktierus, kuri saprot, kāpēc būtu vērts galveno starmešu gaismas staru atdot sievietei. Taču tad parādās @harrystyles, mūsu “Džeks”,” rakstījusi Vailda, publicējot melnbaltu fotogrāfiju, kurā Stailzs redzams sēžam klasiska stila auto. “Viņš ne tikai izbaudīja iespēju atļaut burvīgajai @florencepugh kā mūsu “Alisei” atrasties uzmanības centrā, bet viņš katrā epizodē iedvesa niansētu cilvēcību. Viņu neviens nespieda pievienoties mūsu cirkam, taču viņš to darīja ar pazemību un eleganci un katru dienu pārsteidza mūs ar savu talantu, siltumu un spēju braukt atpakaļgaitā.”

Šis sirsnīgais paziņojums ticis publicēts tikai dažas nedēļas pēc tam, kad 36 gadus vecā Vailda un 27 gadus vecais Stailzs tika pamanīti, kopā apmeklējam kopīgu draugu kāzas. Vairāk par to vari izlasīt šeit. (https://www.ehrhiti.lv/jaunumi/kad-harijs-satika-oliviju)

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Harry Styles

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white