Harijs Stailzs piedalīsies stundu garā BBC Radio šovā

Publicēšanas datums : 21.08.2017

Harija Stailza (Harry Styles) balsi radio viļņos varēsim dzirdēt vēl biežāk.

Kompānija „BBC Music” paziņojusi, ka šoruden tiks laists klajā raidījums „Harry Styles at the BBC”, kas būs ekskluzīvs stundu garš izklaides raidījums, ko vadīs „Radio 1” dīdžejs Niks Grimšovs (Nick Grimshow).

Harijs, kurš šā gada sākumā, „Radio 1” raidījumā „Breakfast Show with Nick Grimshaw” pirmo reizi atskaņojot savu debijas singlu „Sign of the Times”, uzsāka solo mākslinieka karjeru, jaunajā raidījumā izpildīs dziesmas no savā vārdā nosauktā debijas albuma, kā arī aprunāsies ar savu draugu Niku par karjeru, par solo mākslinieka dzīvi un par iejušanos aktiera ampluā.

image 4Vienīgais 60 minūšu ilgais raidījums, kas tiks filmēts Mančestrā dzīvas auditorijas priekšā, novembrīt tiks pārraidīts televīzijas kanālā BBC One un tajā būs dzirdamas arī dziesmas, ko Harijs televīzijas auditorijas priekšā līdz tam nebūs izpildījis.

image 3
Harry Styles


Konkrētais raidījums turpinās tādu pārraižu kā „Adele at BBC” un „Maikls Bublē (Michael Buble) at BBC”, kurus arī producēja „BBC Studios”, iesākto tradīciju.

image 1
Michael Buble


2015.gada novembrī pārraidītais raidījums „Adele at BBC”, ko vadīja Greiems Nortons (Graham Norton), tika nominēts BAFTA balvai kā Labākā izklaides programma.

image 5
Adele


Raidījumā iekļautais skečs, kurā Adele viņas atveidotāju priekšā atveidoja pati sevi, pārsniedzot 60 miljonus skatījumu, pārspēja BBC rekordu kanālā YouTube.Raidījums ar Hariju tiks ierakstīts Mančestrā šā gada 30.augustā.

Par gaidāmo viesi Niks Grimšovs ir izteicies: „Harijs r lielisks mākslinieks, un viņam ir tik daudz brīnišķīgu stāstu par savu ekstraordināro karjeru, kurus viņš mums tagad pastāstīs, nevaru vien sagaidīt!”

image 2
Nick Grimshaw


Kā Harijam būs klājies BBC studijā, noteikti informēsim vēlāk, bet tikmēr varam paklausīties kādu no Harija dziesmām.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white