Harijs Stailzs pārcietis operāciju

Publicēšanas datums : 13.09.2017

Harijs Stailzs (Harry Styles) baidījies, ka nesen viņam veiktā plaukstas locītavas operācija neļaus mūziķim spēlēt ģitāru viņa ASV koncertturnejā.

Uz interviju ar Austrālijas radio dīdžeju Kentu „Smolziju” Smolu (Kent „Smallzy” Small) 23 gadus vecais mūziķis ieradies ar nosaitētu rokas locītavu un atklājis, ka jau ilgāku laiku ir cietis no „neelastīgām cīpslām”, tāpēc izlēmis veikt „nelielu rokas locītavas operāciju”.

image 1
Smalzzy & Harry Styles


Sākumā Harijs baidījies, ka vairs uz skatuves nespēs spēlēt ģitāru, tomēr ārsti viņu pārliecinājuši, ka uz viņa koncertturnejas Ziemeļamerikas sadaļu, kas sāksies jau nākamnedēļ, šī operācija neatstās nekādu iespaidu.

image 5
Harry Styles


Dziesmas „Sign of the Times” izpildītājs paskaidrojis: „Nu, pirms es gāju iekšā, es viņiem teicu: „Man pēc divām nedēļām ir jāspēj spēlēt ģitāra, vai tas ir OK?” un viņš teica: „Nekādu problēmu.””

image 4
Harry Styles


Kādreizējais puišu grupas One Direction dalībnieks tāpat atklājis, ka procedūras laikā bijis pie pilnas samaņas.

Harija pasaules koncertturneja sākas nākamotrdien Sanfrancisko un plešas pa ASV un Kanādu, līdz nākamajā mēnesī viņš dodas uz Eiropu.

Par spīti savam noslogotajam grafikam Harija teicis, ka jau strādājot pie jauna solo materiāla.

image 7„Es vienmēr kaut ko rakstu, tāpēc es vienmēr rakstu arī mūziku,” viņš paskaidrojis. „Kad pienāks laiks doties studijā un to visu pienācīgi ierakstīt, nav zināms, kur es būšu, bet, jā, es rakstu.”

image 2
Harry Styles


Jāpiezīmē, ka kopš One Direction 2015.gadā izsludināja radošās darbības pārtraukumu, Harijs ne vien tāpat kā viņa grupas biedri Liams Peins (Liam Payne), Naials Horans (Niall Horan) un Luijs Tomlinsons (Louis Tomlinson) ir pievērsies solo karjerai, bet arī izmēģinājis spēkus kā aktieris.

image 6
Harry Styles in "Dankirk"


Uz šo brīdi viņa debijas filma „Dankērka” („Dunkirk”) visā pasaulē ir nopelnījusi gandrīz 500 miljonus dolāru.

Jau iepriekš Harijs bija atklājis, ka, filmējoties režisora Kristofera Nolana (Christopher Nolan) darbā, viņš savainojis rokas locītavu. Radio stacijai „Capital FM” viņš pastāstījis: „Bija daži nelieli ievainojumi. Uz beigam es jau tik pat kā neko nejutu. Es kaut ko nodarīju savai rokas locītavai, pat nezinu ko, taču tā turpina darboties.”

image 3
Harry Styles in "Dunkirk"


Kā redzams, nodarītais tomēr prasījis ķirurģisku iejaukšanos, taču cerēsim, ka tagad ar Hariju viss būs kārtībā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white