Harijs Stailzs dejojot aicina būt laipniem citam pret citu

Publicēšanas datums : 04.01.2021

Priecājieties Harija Stailza (Harry Styles) fani!

26 gadus vecais mūziķis sācis gadu ar blīkšķi un laidis klajā videoklipu savai dziesmai “Treat People With Kindness”, kurā piedalās arī “Emmy” balvas laireāte Fēbe Vollere-Bridža (Phoebe Waller-Bridge).

Melnbaltajā videoklipā, kura režisori ir Bens un Geibs Tērneri (Ben & Gabe Turner), dziesmai no Stailza otrā studijas albuma “Fine Line” klipa galvenais varonis redzams uzstājamies naktsklubā, kur viņš uzaicina Fēbi uzdejot ar viņu. 

Pēc tam pāris, kuri ģērbušies saskaņotos tērpos, ļaujas dejām uz skatuves, līdz klipa beigās Harijs iekrīt seriāla “Fleabag” radītājas rokās. 

Par dziesmas iznākšanu iepriekš tika izziņots tikai divas stundas pirms tās nākšanas klajā. Pēc tam, kad tas bija noticis, bijušā puišu grupas “One Direction” dalībnieka fani sociālajos medijos pauduši savu sajūsmu par videoklipu.

“Harij, tu JAU esi izglābis 2021. gadu,” atzinis viens, bet kāds cits piebildis: “esmu to teikusi iepriekš un saku vēlreiz – Harijs Stailzs ir manas dzīves lielā mīlestība.”

Viens no klipa režisoriem, Geibs, arī Tviterā paudis savas sajūtas, strādājot kopā ar mūziķi, kā arī atklājis, ka videoklips uzfilmēts vēl pirms milzīgās Covid-19 epidēmijas izraisītās mājsēdes.

“Uzfilmējām šo pagājušā gada sākumā! Tobrīd vēl nezinājām, cik laimīgi esam, ka spējam to piedzīvot,” tvītojis Geibs. “Harijs & Fēbe – absolūta karjeras virsotne! Ļoti labi, ka tas nāk klajā šodien, dodot cerību, ka 2021. gadā varēsim atgriezties pie vismaz kaut kā līdzīga normālai ikdienai.” 

Jāatgādina, ka “Treat People With Kindness” videoklips nācis klajā nedaudz vēlāk kā gadu pēc Harija otrā studijas albuma, kas iznāca 2019. gada 13. decembrī, gada jubilejas. Albumā “Fine Line” iekļauti tādi hiti kā “Watermelon Sugar”, “Adore You” un “Golden”, kā arī tas izvirzīts 2021. gada “Grammy” balvai kā Labākais popa vokālais albums.

Foto: rollingstone.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā 

Mākslinieki: Harry Styles

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white