Harijs Stailss koncertā atskaņojis vēl iepriekš nedzirdētas dziesmas

Publicēšanas datums : 13.03.2018

Mūziķis uzsācis savu pasaules koncertturneju, iekļaujot šovā divas vēl iepriekš nedzirdētas dziesmas – “Anna” un “Meidicine”. 

Kopš Harija Stailsa (Harry Styles) solo debijas albuma “Harry Styles” ir pagājis gandrīz gads. Aizvadītajā nedēļas nogalē mūziķis uzsāka savu pirmo solo koncertturneju Šveicē, kur fani ar nepacietību gaidīja, lai uzzinātu, vai Harijs ir ieplānojis viņiem kādu īpašu pārsteigumu. Izrādās, ka bija gan – divas jaunas dziesmas. 

image 1
Harry Styles

Video klipos, kurus pamanījušies uzņemt fani, Stailss tērpies melnā uzvalkā ar spīdumiem. Viņš strinkšķinājis savu akustisko ģitāru, dziedot lipīgu piedziedājumu dziesmai, kura, kā apgalvo fani, nodēvēta par “Anna”. Tajā mūziķis dzied: “Es nevēlos tavu līdzjūtību, bet tu nezini, ko tu man nodari / Ak, Anna! / Katru reizi, kad es redzu tavu seju, tas ir tikai tik daudz, cik es varu izturēt / Ak, Anna! (I don’t want your sympathy, but you don’t know what you do to me / Oh, Anna! / Every time I see your face, there’s only so much I can take / Oh, Anna!)” 

Dziesmā iekļauti arī ikoniskie akustiskās ģitāras fragmenti no Džordža Maikla (George Michael) hita “Faith”. 

 

Stailss izpildīja arī vēl vienu jaunu dziesmu, kura it kā nodēvēta par “Medicine”. Tās piedziedājumā mūziķis dzied: “Vai es varu iedzert savas zāles, iedzert savas zāles / Nolikt tās uz taviem pirkstu galiem / Pie tavas mutes, izjūtot to / Izjūtot to (Can I take my medicine, take my medicine / Rest it on your fingertips / Up to your mouth, feeling it out / Feeling it out).” 

 

Gan “Medicine”, gan “Anna” ir dziesmas no Stailsa debijas albuma rakstīšanas procesa, kā paskaidrojis pats mūziķis koncerta laikā. 

Kā atklājušas fanu liecības, koncertā Harijs izpildījis arī One Direction dziesmas “Stockholm Syndrome”, “If I Could Fly” un “What Makes You Beautiful”. Tāpat viņš izpildījis fragmentu no Arianas Grandes (Ariana Grande) dziesmas “Just a Little Bit of Your Heart”, kurai Stailss ir līdzautors, un nu jau viņa slaveno kaverversiju Fleetwood Mac hitam “The Chain”. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white