Harija Stailza bilde kļūst par superhitu

Publicēšanas datums : 09.12.2020

Žurnāls “Vogue”, kā zināms, ir viens no modes pasaules stūrakmeņiem, taču pat viņi nebija gaidījuši ko tādu. ASV izdevums ar dziedātāju Hariju Stailzu (Harry Styles) uz vāka ir kļuvis par vienu no populārākajiem numuriem modes Bībeles vēsturē.

Dziesmas “Golden” izpildītājs parādījās uz ASV decembra izdevuma vāka, uz kura redzams, tērpies kuplā kleitā un melnā žaketē, ko darinājis viņa sens draugs un modes nama “Gucci” radošais direktors Alesandro Mikele (Alessandro Michele).

image 1

Harijs bija pirmais vīrietis, kas jebkad solo parādījies uz prestižā izdevuma vāka. Par spīti ažiotāžai, ko izraisījis viņa lēmums fotosesijā izcelt savu sievišķīgo pusi, pašlaik ir pārdoti jau vairāk nekā 40 000 žurnāla eksemplāru, liekot pat tā izdevniecībai “Conde Nest” sagatavot gaidītāju sarakstu, kamēr tiek sadrukāti jauni žurnāli.

image 2

Skandalozajā numurā iekļautajā intervijā mūziķis stāstījis par savu attieksmi pret modi, skaidrojis, ka viņš cilvēkus nešķiro pēc dzimuma un regulāri pērk drēbes, kas domātas sievietēm.

Mani patiešām priecē, ka visas šīs robežlīnijas pašlaik jūk un brūk. Ja noņemam sadalījumu vīriešu un sieviešu drēbēs, ja atceļam šīs barjeras, pats par sevi saprotams, atveras vesela jauna pasaule, kurā tu vari spēlēties,” priecājies kādreizējais puišu grupas One Direction dalībnieks. “Es dažreiz dodos uz veikaliem un pieķeru sevi, ka aplūkoju sieviešu drēbes, jo tās ir fantastiskas.”

image 3

Vairāki konservatīvi noskaņoti cilvēki publiski pauduši nopēlumu dziesmas “Watermelon Sugar” izpildītājam par tik skandalozu vāka attēlu. Protams, tajā pašā laikā daudzi metušies arī dziedātāju aizstāvēt.

Izskatās, ka vismaz no “Vogue” puses tas bijis pareizs gājiens.

Foto: instagram 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Harry Styles

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white