Halzijas koncertos viss mēdz noiet greizi

Publicēšanas datums : 28.01.2021

 

Arī Halzijai (Halsey) patīk gremdēties atmiņās.

Pēc tam, kad dziedātāja Covid-19 pandēmijas dēļ atcēla savu “Manic World Tour” koncertturneju, māksliniece izmantojusi laiku, lai apcerētu, kā viņa pietrūkst un kā nepietrūkst koncertēšanas kontekstā. To Halzija izdarījusi televīzijas sarunu šovā “The Late Late Show With James Corden”.

Raidījuma vadītājam dziesmas “Bad at Love” izpildītāja pastāstījusi, ka viņas koncertiem neesot pastāvīga scenārija, kas katru uzstāšanās reizi padarot īpašu. Taču 26 gadus vecā mūziķe arī atklājusi, ka “regulāri kaut kas arī noiet greizi”, turklāt viena no lielākām kļūmēm piedzīvota uz vienas no leģendārākajām skatuvēm – Madison Square Garden Ņujorkā.

“Reiz es atrados uz skatuves, un viss pārtrauca darboties – skaņa, gaismas, video, mūzika, viss, ieskaitot manas smadzenes,” atklājusi dziesmas “You Should Be Sad” izpildītāja. “Viss aizgāja pa pieskari, un man divas minūtes vajadzēja stāvēt uz skatuves un sarunāties ar publiku... Divas minūtes skatuves laika ir kā gadsimts.”

“Kad tas ar mani notika, es vienkārši sāku visu koncertu no sākuma,” Halzija pastāstījusi, “lai es varētu paveikt visu procesu bez kļūdām.”

Lai arī došanās koncerttūrē esot viņas karjeras mīļākā sadaļa, izrādās, ka tieši aktiermāksla bijusi Halzijas “pirmā mīlestība”. Debitēt šajā jomā dziedātāja varēs drīzumā gaidāmajā seriālā “Spēlētāju galds” (“The Players Table”).

“Aktiermāksla bija pirmais, ar ko es nodarbojos,” dziesmas “Strangers” izpildītāja pastāstījusi Kordenam, atceroties pašdarbības teātra uzvestās izrādes, kurās viņa piedalījusies. Kā savu mīļāko mūziklu dziedātāja nosaukusi “Īri” (“Rent”), bet kā visnemīļāko “Vidusskolas mūziklu” (“High School Musical”), turklāt pilnīgi neiedomājama iemesla dēļ.

“Es nepratu driblēt basketbola bumbu. Es taču galu galā esmu teātra bērns, nevis sportiste,” viņa taisnojusies.

Zemāk vari noskatīties visu interviju.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

Mākslinieki: Halsey

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white