Halzija „Playboy” ballītē pavada laiku kopā ar Diplo

Publicēšanas datums : 30.07.2018

Kāda pilnīgi noteikti ir gatava parādīt G-Eazy, ko viņš ir palaidis garām.

Sestdien, 28.jūlijā dziedātāja Halzija (Halsey), kura vadīja un uzstājās žurnāla „Playboy” Midsummer Night's Dream (Sapnis vasaras naktī) ballītē, kas norisinājās naktsklubā „Marquee” Lasvegasā, bija redzama super seksīgā izskatā.

image 1
Halsey


23 gadus vecā mūziķe bija tērpusies melnā „bodijā” ar pieskaņotiem zeķturiem, zeķēm, augstpapēžu kurpēm un ķēdes veida jostu. Tāpat viņa bija izrotājusies ar garu, blondu parūku, kas papildināta ar galvas lentu, kas sakārtota tauriņa veidā.

image 2
Halsey


Pēc pasākuma Halzija savā Instagram kontā bija publicējusi fotogrāfiju, kurā redzama, apskaujam savu draugu, pazīstamo mūzikas producentu Diplo, ar kuru pavadījusi laiku viņa dīdžeja kabīnē. Diemžēl kopš tā laika šis attēls ar visiem tā komentāriem no interneta dzīlēm ir zudis.

image 3
Diplo & Halsey


Kā atceramies, šā mēneša sākumā Halzija nonāca masu mediju uzmanības lokā, paziņojot, ka viņa un 29 gadus vecais G-Eazy nolēmusi „kādu laiku pavadīt atsevišķi”. Pirmās baumas par abu attiecībām uzvirmoja pagājušajā gadā.

Izskatījās, ka Halzija šo šķiršanos ļoti pārdzīvoja, jo vienā no saviem koncertiem, kas norisinājās vien daās dienas pēc paziņojuma par šķiršanos publicēšanu, uz skatuves apraudājās.

image 4
G-Eazy & Halsey


Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka Halzija un Diplo ir „tikai draugi”, bet, ja draudzene tev pieglaužas šādā izskatā, lietas var kļūt neprognozējamas…

Midsummer Night’s Dream. @nathangroff

A post shared by halsey (@iamhalsey) on

VEGAS BBY. @donslens

A post shared by halsey (@iamhalsey) on

playboy shit. @nathangroff

A post shared by halsey (@iamhalsey) on

‍‍‍ @nattografi

A post shared by halsey (@iamhalsey) on

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white