Halzija pielej eļļu Grammy skandālam

Publicēšanas datums : 01.12.2020

Arī amerikāņu dziedātāja Halzija (Halsey) nestāv klusu un pauž savu viedokli par Grammy balvām. Nedēļas nogalē 26 gadus vecā dziedātāja dalījusies savās pārdomās, izmantojot Instagram Story iespēju, un paziņojusi, ka, lai izpelnītos ASV Nacionālās ierakstu mākslas un zinātnes akadēmijas nomināciju, ir nepieciešams „pazīt īstos cilvēkus”.

 „Es daudz par to esmu domājusi un vēlējos apdomīgi izvēlēties vārdus, jo daudzi cilvēki kopš Grammy nomināciju paziņošanas ir izteikuši man līdzjūtību un atvainojušies,” viņa rakstījusi. „Grammy balvu izvēle ir nenotverams process. Bieži vien tas var būt atkarīgs no kādas privātas uzstāšanās, no tā, vai pazīsti īstos cilvēkus, no sevis reklamēšanas no mutes mutē, no pareizajiem rokasspiedieniem un „kukuļiem”, kas noformēti tik divdomīgi, ka par „kukuļiem” atzīti tomēr netiek.”

Un, ja esi ticis jau tik tālu, tad runājam par ekskluzīvām uzstāšanām televīzijā un darām visu, lai palīdzētu akadēmijai nopelnīt tās miljonus ar reklāmām pasākuma vakarā,” turpinājusi Halzija.

Singla „Bad at Love” izpildītāja arī piebildusi: „Iespējams, ka dažreiz tā arī ir (!!), tomēr ne vienmēr viss ir atkarīgs no mūzikas vai kvalitātes, vai kultūras. Vienkārši gribēju skaļi pateikt to, ko domāju. The Weeknd ir pelnījis ko labāku, tāpat arī grupa Manic. Iespējams, ka man tā nevajadzētu teikt, bet man ir apnicis par to uztraukties.”

Halzija, kura Grammy balvai ir tikusi nominēta divreiz 2016. gadā, sacījusi, ka, lai gan „priecājas” par visiem šogad nominētajiem māksliniekiem, viņa cerot uz „lielāku caurspīdīgumu vai reformu nomināciju izvēlē” nākotnē.

Esmu gan pārliecināta, ka pēc šīs publikācijas es tāpat būšu nonākusi Grammy „melnajā sarakstā”,” viņa atzinusi.

Atgādinām, ka 2021. gada Grammy nominācijas tika publicētas pagājušajā nedēļā un šokēja daudzus cilvēkus, „aiz borta” atstājot vairākus pazīstamus un populārus mūziķus. Faniem par lielu pārsteigumu nomināciju sarakstā nav atrodama ne Halzija, ne jau iepriekš pieminētais The Weeknd, tāpat arī Selēna Gomesa (Selena Gomez) un Keitija Perija (Katy Perry). Kas par šo visu bija sakāms The Weeknd, vari izlasīt šeit

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Halsey

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white