Halzija kritizē Instagram filtru postošo ietekmi

Publicēšanas datums : 17.02.2021

Skaistums prasa upurus, bet cik lielus?

Amerikāņu dziedātāja Halzija (Halsey) nesen laidusi klajā pati savu kosmētikas līniju “About-Face”. To viņa darījusi ar mērķi, lai cilvēki iemīlētu sevi tādus, kādi ir.

Tāpat dziesmas “Without Me” izpildītāja atklājusi, ka viņai pašai nācies “samierināties ar savu seju”, jo viņa nespējot ne kontrolēt, ne rediģēt paparaci uzņemtās fotogrāfijas. Šo situāciju viņa salīdzinājusi ar to, kad cilvēki izmanto filtrus savām pašbildēm un citi pēc tam ir vīlušies tajā, kā viņi izskatās reālajā dzīvē.

Halzija teikusi: “Mani ir nogurdinājusi šī Instagram filtru industrija. Tas noteikti bojā smadzenes, šī pastāvīgā skatīšanās uz sevi caur izmainītu lēcu un tam sekojošā vilšanās par to, kā tava seja izskatās patiesībā. Es labi zinu, par ko runāju, jo, kad es pirmo reizi ieguvu kādu nebūt publicitāti, es mēdzu iet ārā, un paparaci mani fotografēja. Es nespēju kontrolēt leņķi, kādā šīs fotogrāfijas tika uzņemtas. Es nespēju kontrolēt apgaismojumu. Es nespēju kontrolēt, no kuras puses tās tiek uzņemtas – vai tā ir mana labā vai sliktā puse. Fotogrāfijas tika publicētas, un man vienkārši nācās uz tām skatīties uz teikt: “OK, tā es izskatos.” Man nav iespēju to mainīt. Man ir jāsamierinās ar manu seju tādu, kāda tā ir... Tieši par to es vēlos, lai būtu man zīmols “AboutFace” – par sava reālā izskata pieņemšanu un iemīlēšanu.”

26 gadus vecā popzvaigzne, kura kopā ar partneri Alevu Eidinu (Alev Aydin) pašlaik ir sava pirmā mazuļa gaidībās, arī atzinusi, ka vispārliecinātākā par sevi jūtas tad, kad viņai ir pilnībā noskūti mati, lai gan sabiedrība to droši vien neuzskatītu par viņas “pievilcīgāko tēlu”.

Turklāt Halzija vēloties iedvesmot savus gados jaunos fanus justies “gana drosmīgiem” būt pašiem un lietot jebkuru meikapu, kas viņiem liek justies laimīgiem.

Intervijā portālam Birdie.com viņa sacījusi: “Es vēlos, lai jaunieši jūtas gana drosmīgi, lai varētu iziet no mājas ar, piemēram, laima zaļām acu ēnām un melnu lūpu krāsu.

Es diezgan labi apzinos, kāds ir mans “daiļākais” tēls pēc sabiedrībā valdošajiem sociālajiem standartiem, taču tas nenozīmē, ka tieši tā es vēlos izskatīties. Es pilnīgi droši zinu, ka mans “holivudiskākais” tēls nav, kad man ir skūta galva, bet tieši šādā tēlā es jūtos vispārliecinātākā par sevi.”

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Halsey

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white