Halsija un G-Eazy oficiāli ir pāris!

Publicēšanas datums : 13.09.2017

Kopā parādoties sabiedrībā Ņujorkas Modes nedēļas ietvaros, mūziķi Halsija (Halsey) un G-Eazy ir oficiāli apstiprinājuši savu attiecību statusu.

Baumas par dziesmas „Closer” izpildītājas un repera G-Eazy attiecībām pirmo reizi „uzpeldēja” šā gada jūlijā, kad abi bija pamanīti, kopā pavadām laiku Losandželosā. Pēc tam augustā Halsija tiešām piesaistīja cilvēku uzmanību, kaislīgi skūpstot „Good Life” izpildītāju kādā klubā Ņūorleānā, kurā viņi kopā uzstājās ar savu jauno, seksīgo sadarbības dziesmu „Him & I”.Kopš tā laika mūziķi ir izdzēsuši jebkādas šaubas par to, ka abi varētu būt tikai draugi, kopā apmeklējot dizainera Džonatana Simkhai (Jonathan Simkhai) nedēļas nogalē Ņujorkā notikušo skati, kurā abi sēdēja pirmajā rindā un turēja viens otra roku.

image 3
G-Eazy & Halsey


22 gadus vecā Halsija un 28 gadus vecais G-Eazy tāpat bija piestājuši vīriešu apģērbu dizainera Vērdžila Abloha (Virgil Abloh) skatē un Instagramā publicējuši video, kurā abi redzami, skūpstāmies un iedzeram.

A post shared by halsey (@iamhalsey) onViņu publiskajai abpusējo jūtu izrādīšanai tagad ir sekojusi vēl viena sociālajos medijos publicēta fotogrāfija, kurā abi skūpstās kādā Ņujorkas veikalā, kurai Halsija pievienojusi uzrakstu: „Bodega baby.”

Bodega baby : @willnichols

A post shared by halsey (@iamhalsey) onŠīs romantiskā attiecības ir pirmās biseksuālās dziedātājas Halsijas, kura atzinās, ka 2015.gadā tūres laikā piedzīvojusi spontāno abortu, bet neatklāja bērna tēva identitāti, attiecības, kas nodotas publikas apskatei.

Kopš tā laika dziedātājai ir nācies nožēlot, ka tik atklāti runājusi par savu traģēdiju, jo daži Tvitera lietotāji meitenei nemaz nejuta līdzi.

image 5
Halsey„Vēlāk cilvēki sāka man kaudzēm sūtīt fotogrāfijas ar bērna ķermeņa daļām un rakstīt: „Halsijas bērns”,” viņa nesen atklāja žurnālam „Billboard”. „Man bija spontānais aborts – tas katru dienu notiek ar tūkstošiem sieviešu. Pats sū…gākais tajā visā bija tas, ka lielākā daļa cilvēku neteica: „Tas tiešām ir briesmīgi,” – visus tikai interesēja, kurš bija tēvs?”

„Lai cik tas dīvaini neliktos, manuprāt, tas mani arī padarīja sievišķīgāku. Man šķiet, ka pirms tam visi mani uztvēra tikai kā bērnu.”

image 4
G-Eazy & Halsey


Lai nu kā, iepriekš bija pavīdējušas ziņas par iespējamām romantiskām attiecībām starp Halsiju un hita „At My Best” izpildītāju Machine Gun Kelly. Laikam jau tā tomēr nebūs bijusi patiesība.

Vai, tavuprāt, Halsijai labāk piestāv G-Eazy vai tomēr Machine Gun Kelly?

image 1
G-Eazy & Halsey


image 2
Halsey & Machine Gun Kelly

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white