Halsija nav mierā ar festivālu rīkotāju politiku

Publicēšanas datums : 12.01.2018

Tā vien šķiet, ka pasaules attieksmi šobrīd varētu raksturot ar vārdiem: „Ir 2018.gads. Dari labāk!”

23 gadus vecā dziedātāja Halsija (Halsey), kurai vārdi nekad nav kabatā jāmeklē, ir kritizējusi 2018.gada Firefly festivāla mākslinieku sarakstu pēc tam, kad atklājies, ka tajā ir iekļauts ārkārtīgi maz sieviešu.

image 1
Halsey


Slavenā dziesmas „Now or Never” izpildītāja, kura nekad nav baidījusies skaļi saukt lietas īstajos vārdos, ar Tvitera palīdzību paudusi savas bažas par mūzikas festivālu, kurš reiz bijis viņas mīļākais šāda veida pasākums.

image 2
Halsey


„Pie velna, puiši, kas ir,” viņa sākusi savu tvītu. „Kur ir sievietes? Šis bija viens no maniem mīļākajiem festivāliem, kuros esmu uzstājusies, un jums būtu jākaunas, ka jūsu mākslinieku sarakstā ir tik maz sieviešu. Izņemot (brīnišķīgo) SZA, pirmie 20 sarakstā minētie mākslinieki ir vīrieši. Ir 2018.gads, dariet labāk!!!”Pēc dažiem mirkļiem, kad šis ziņojums pilnā sparā tika komentēts, atzīmēts ar „Patīk” un retvītots, Halsija citējusi kādu savu fanu un turpinājusi izteikt savu neapmierinātību par šādu festivāla organizatoru attieksmi.

„Kuram tad lai es „klūpu krāgā” haha. Festivāli LŪDZ māksliniekus piedalīties. Mākslinieki NELŪDZ festivāliem, vai viņi drīkst tajos piedalīties. Es tikai paceļu šo jautājumu! Pašlaik taču mūzikā ir tik daudz lielisku sieviešu!”Firefly jeb Jāņtārpiņa festivāls notiks Doverlendā, Delavēras štatā no 14.-17.jūnijam.

Jā, arī šī festivāla viens no galvenajiem māksliniekiem būs Eminems (Eminem), kurš jau ir piekritis piedalīties vēl vismaz trijos šovasar ASV notiekošos mūzikas festivālos. Vairāk par to vari izlasīt šeit, šeit un šeit.

image 4
Eminem


Firefly festivāla galveno mākslinieku sarakstā viņam kompāniju sastādīs Kendriks Lamārs (Kendrick Lamar) un grupas Arctic Monkeys un The Killers.

image 3
The Killers


Ar pilnu Firefly festivāla mākslinieku sarakstu vari iepazīties zemāk.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white