HAIM atklāj, kad dzirdēsim viņu jauno mūziku

Publicēšanas datums : 21.04.2017

Amerikāņu māsu trio Haim ir atklājušas, ka briest kaut kas jauns un liels, ko dzirdēsim jau nākamnedēļ. 

Jau labu laiku apkārt izplatās informācija par meiteņu apvienības Haim atgriešanos. Pavisam nesen vairākās pasaules vietās arī sāka parādīties mistiskas afišas (skatīt attēlā zemāk), vedinot domāt, ka jauna mūzika no grupas ir tuvāk nekā gaidījām. Un ir patiess iemesls būt satrauktiem, jo Haim nav izdevušas jaunu mūziku četrus gadus. 

image 1

 

Savā Twitter profilā grupa dalījās ar video, kurā ģitāriste un dziedātāja Daniela Haima (Daniel Haim) izpilda enerģisku bungu solo pirms ekrānā parādās “27. aprīlis, 2017”. Nu, tas ir oficiāli – jaunu mūziku no Haim dzirdēsim jau nākamajā piektdienā! 

Grupas jaunais albums sekos viņu 2013. gada debijas projektam “Days Are Gone”. Sākotnēji bija plānots, ka tas iznāks pagājušā gada rudenī, tomēr vēlāk tika pārcelts uz šo gadu. 

Vēl viens iemesls priecāties visiem grupas faniem un starptautisku festivālu apmeklētājiem – Haim ir apstiprinājušas jau vairākus datumus tūrei pa Lielbritāniju. To starpā ir arī tādi vasaras festivāli kā Reading & Leeds un BBC Radio 1 Big Weekend, kurā uz lielās skatuves kāps tādi mākslinieki kā Lorde (Lorde), Lana Del Reja (Lana Del Rey), Kasabian, Bastille un daudzi citi. 

image 2
BBC Radio 1's Big Weekend line up
 
 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white