Haim apvienojas ar Teilori Sviftu

Publicēšanas datums : 22.02.2021

 Kāpēc samierināties ar trīs, ja var tikt pie četri?

Amerikāņu ģimenes grupa Haim, kuras sastāvā ir trīs māsas, pamanījušās savu dziesmu “Gasoline” padarīt vēl svelmaināku, tās remiksā, kas tika laists klajā ceturtdien, kā papildspēku piesaistot pašu Teilori Sviftu (Taylor Swift).

Lai iekārdinātu fanus, jau pašā dienas sākumā grupa Instagramā ievietoja nelielu video, kurā grupas dalībniece Daniela Haima (Danielle Haim) dzied minēto dziesmu, bet komentāros ierakstīts “”Gasoline” premikss ar ??? iznāks šodien.”

Īstiem Sviftas faniem viss uzreiz bijis skaidrs, un, patiesi, jau pāris stundu vēlāk klajā laista dziesmas jaunā versija, kurā otro pantu Danielas vietā dzied Teilore, papildinot to ar dažām jaunām harmonijām.

Savos sociālo mediju kontos Haim rakstījušas: “Kopš mēs jūnijā izdevām (albumu) ´ Women in Music Pt. III”, Teilore mums vienmēr teica, ka “Gasoline” esot viņas mīļākā dziesma. Tāpēc, kad mēs sākām domāt par to, kā atsvaidzināt dažas no albuma dziesmām, mēs uzreiz iedomājāmies par viņu.  Viņa sev līdzi atnesa tik burvīgas idejas un jaunu dziesmas skanējumu un patiesi piešķīra tai jaunu dzīvi. Paldies @taylorswift, ka piešķīri savu brīnišķīgo balsi un enerģiju dziesmai, kas mums nozīmē tik daudz.”

Jāpiebilst, ka atsvaidzinātā “Gasoline” piederas “Grammy” balvai nominētajam albumam “Women in Music Pt. III”, kurā dziesmu “3 AM” atsvaidzināt palīdz arī amerikāņu mūziķis Thundercat.

Teilores palīdzība jaunas dzīves piešķiršanā “Gasoline” ir parāda atdošana trim muzikālajām māsām, kuras piedalījās Sviftas albuma “Evermore” tapšanā, iedziedot bekvokālu slepkavīgajai balādei “No Body No Crime”.

“Es esmu ceturtā Haim māsa, tas nu ir apstiprināts,” Svifta jokojusi pērnā gada decembrī izdevumam “Entertainment Weekly”. “M’[es nekādi nesaprotam, kāpēc neesam sadarbojušās jau ātrāk. Mēs kopā esam devušās koncertturnejās, kopā spēlējušas “dzīvajā”, iestudējušas kopīgas dejas, it kā atrastos vasaras nometnē, bet bija vajadzīga dziesma par drauga slepkavības atriebšanu, lai mēs beidzot nolemtu sadarboties arī muzikāli.”

Zemāk vari noklausīties, kā izklausās Haim un Teilores Sviftas otrā sadarbība.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Taylor Swift

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white