Gvena Stefani un Bleiks Šeltons ir saderinājušies

Publicēšanas datums : 28.10.2020

Priecīgās ziņas par abu vērienīgo notikumu, mūziķi paziņojuši savu sociālo mediju profilos, pievienojot ierakstiem ne mazāk sirsnīgus izteikumus.

Bleiks Šeltons (Blake Shelton) savā ievietotajā publikācijā pateicās savai mīļotajai par sava 2020. gada, kā arī visas dzīves izglābšanu, sekotājiem parādot jauko bildi ar abu skūpstu. Savukārt Gvena (Gwen Stefani) savā ierakstā vēlreiz pateikusi “jā” vārdu, papildinot to ar gredzena emocījzīmēm.

View this post on Instagram

@blakeshelton yes please! gx

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani) on

Pāris sākuši tikties piecus gadus atpakaļ, pirmo reizi satiekoties muzikālajā šovā “The Voice”. Stefani, kura plaši pazīstama ar vairākiem pasaules topu satricinošiem singlie, piemēram, “Hollaback Girl” vai “The Sweet Escape”, no pagājušās laulības ir palikuši trīs bērni. Dziedātāja vēlējusies šķirties no vīra 2015. gadā pēc 13 laulības gadiem, norādot uz nesamierināmām atšķirībām. 

Turpretī kantrī žanra mūziķis Šeltons šķīries no savas partneres pēc četru gadu ilgām attiecībām, beidzot šķiršanās procesu tajā pašā gadā kā 51 gadu vecā Stefani. Tolaik abi mūziķi satuvinājās vairāk, pārdzīvojot savas laulības dzīves likstas. Savukārt 2015. gada beigās dziedātāji saiet kopā un sāk oficiāli satikties. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white