Grupa “Twenty One Pilots” izdevusi jaunu dziesmu

Publicēšanas datums : 10.04.2020

Amerikāņu grupa “Twenty One Pilots” izdevusi jaunu dziesmu “Level of Concern,” kas tapusi COVID-19 izraisītās pandēmijas laikā. 

image 1

Pozitīvā noskaņojumā veidotā dziesma, rada cerības sajūtas klausītājos un pieejama no šodienas visas straumēšanas platformās un tiek izdota līdz ar mūzikas videoklipu. Video klipa režija pieder grupas ilggadējam sadarbības partnerim Reel Bear Media. Liela daļa no dziesmas ienākumiem tiks ziedota starptautiskajam fondam Crew Nation, koncerttūres un koncertvietām, kuras  cietušas zaudējumus koronavīrusa izraisītas pandēmijas ietekmē.

"Twenty One Pilots" līderis Tailers Džosefs (Tyler Joseph) Twitter ierakstā atklāja, ka strādā pie mūzikas kamēr atrodas pašizolācijā. “Vienmēr strādāju pie jaunas mūzikas, bet šoreiz ir sajūta, ka šis ir jāizdod tagad, “turpina Džosefs “Dziesma ir vienkārša, bet, manuprāt, tā rada cerību.” Papildus, šī ir pirmā dziesma, ko mūziķis sarakstījis uz elektriskās ģitāras.

“Level of Concern” ir pirmais muzikālais materiāls no Twenty One Pilots, kopš 2018. gada LP TRENCH.  Trech ir GRAMMY goldagotās grupas viens no veiksmīgākajiem albumiem, kļuvis par pārdotāko albumu ASV, pārdodot 175000 vienības pirmajā izdošanas nedēļā. Straumēšanas dati arīdzan ir iespaidīgi – vairāk kā 2 miljardi klausījumu, albums, kas grupai nopelnīja Top5 statusu visa pasaulē, tostarp ASV, Lielbritānijā, Beļģijā, Kanādā, Somijā, Vācijā, Īrijā, Itālijā Norvēģijā, Skotija, Zviedrijā, Austrālijā, Jaunzēlandē un Holandē.

TRENCH  albuma spilgtākie singli “The Hype,” “Chlorine,”un “Jumpsuit,” kur pēdējais no tiem sasniedz pozīciju #1 Billboard “Alternative Songs” topā un GRAMMY® nomināciju (Labākā Rok dziesma). Arī citi singlo no album air izceļami: “Nico And The Niners,” “Levitate,” un “My Blood.”

 

#PALIECMĀJĀS un klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

Mākslinieki: Twenty One Pilots

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white