Grupa no Krievijas pārņem pasauli ar Skibidi

Publicēšanas datums : 22.10.2018

LITTLE BIG – šī briža sensācija un Eiropas deju zāļu pieprasītākie  - reiva grupa no Krievijas. Divi albumi, trīs hitu singli, divpadsmit smieklīgi video, kuri skatīti 300 miljoni reižu YouTube un tas ir tikai sākums. Apvienība ir nolēmusi kļūt par starptautisku sensāciju.  Liekas, tas notiek ātrāk, nekā cerēts, jo jau šobrīd pasaule sajutusi, kas ir "Skibidi".

Oktobra sākumā LITTLE BIG izdeva otro daļu viņu trešajam studijas albumam  “Antipositive, Pt.2”.  Nekavējoties albums nonāca #3 Krievijas Apple Music  topā, pateicoties mūzikas video singlam "Skibidi", kas kļuva par virālo sensāciju, to noskatījušies vairāk kā  33 miljoni YouTube vietnē nepilna mēneša laikā. Skibidi klipā redzamās deju kustības, kļuvušas par populāru meme – parodiju, kas izplatās internet vietnē, ne tikai Krievijā, bet arī pāri tās robežām.  Populārais Krievijas televīzijas vakara šovs  “Evening Urgant” ir izveidojis savu -  Skibidi challenge.  

LITTLE BIG savu darbību sāka pirms pieciem gadiem, tās laikā viņi regulāri sniedz koncertus Krievijā, kas ir ļoti pieprasīti, tā pat arīdzan ir pabijuši Eiropas lielākajos festivalos, ieskaitot, Sziget, Dour, Lowlands, Paaspop, Couvre Feu, Motocultor un citos.  

 

Mākslinieki: Little Big

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white