Grupa Blue ir atgriezušies studijā un strādā pie jaunas mūzikas

Publicēšanas datums : 24.10.2017

Saimons Vebs (Simon Webbe) apstiprinājis, ka Blue ir atgriezušies studijā un šobrīd ieraksta jaunu mūziku. 

Par spīti vienam no viņu slavenākajiem hitiem esot “Curtain Falls” (pēdējais uznāciens), puišu grupa Blue vēl nav gatavi atvadīties no publikas. Kā žurnāla “OK!” veidotājiem atklājis Saimons Vebs, viņš ir apvienojies ar pārējiem grupas biedriem Lī Raienu (Lee Ryan), Dankanu Džeimsu (Duncan James) un Entoniju Kostu (Antony Costa), lai radītu jaunu mūziku. 

“Es esam studijā. Mēs nevaram vēl sniegt precīzu datumu [kad iznāks jaunā mūzika], bet mēs esam studijā un ierakstām jaunu mūziku!” ar prieku paziņojis Vebs. 

image 2
Simon Webbe
 

Pagaidām nav arī zināms, kādu formātu ieņems jaunākie grupas skaņdarbi, taču albums katrā ziņā esot iekļauts līdzšinējos plānos. Papildus jaunajai mūzikai Blue šobrīd ir gatavi izdot arī savu autobiogrāfiju “BLUE: VISIEM PIECELTIES: Mūsu stāsts” (BLUE: ALL RISE: Our Story). 

“Mēs visi šobrīd esam jaunā nodaļā mūsu dzīvēs. Man un Dankanam nākamgad paliek jau 40,” stāsta Vebs. “Un mums, kā grupai, ir daudz lietu, ko cilvēki domā, ka zina… grāmata tajā visā ievieš skaidrību. Muzikāli mēs neesam sasnieguši savu virsotni. Mums vēl ir tik daudz, ko dot. Mēs vēlamies, lai šis būtu solis augšup uz vairākām iespējām. Cerams šī ir tikai pirmā no vēl daudzām grāmatām.” 

Pagaidām izklausās, ka grāmata ir visai interesanta lasāmviela. Pats Saimons to tās rakstīšanu ir pielīdzinājis terapijai. “Grāmatā ir pāris tumšu posmu, kad tu dodies atpakaļ un piedzīvo, analizē grūtos laikus, tā var būt kā terapijas sesija,” skaidro mūziķis. “Tā bija laba lieta, jo mēs visi varējām izprast otra nostāju dažādās situācijās.”

“Tagad, kad esam to sarakstījuši, mēs varam doties tālāk uz mūsu nākamo nodaļu.” Un izskatās, ka tā iesāksies ar jaunu mūziku, kas, ļoti iespējams, aizsāks arī jaunu ēru grupas dzīvē. 

image 1
Blue

 

Savas karjeras laikā Blue ir izdevuši piecus studijas albumus. Pēdējais no viņu projektiem bija “Colours” 2015. gadā, kurā mājās Lielbritānijā sasniedza 13. vietu Oficiālajā albumu topā. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white