Gremdējies atmiņās par bērnību ar Mailijas Sairusas albumu "Younger Now"

Publicēšanas datums : 29.09.2017

Pēc veiksmīgā starta ar dziesmu “Malibu”, Mailija Sairusa (Miley Cyrus) beidzot ir nodevusi klausītāju vērtējumam savu jaunāko albumu “Younger Now”. 

Jau labu laiku Mailija Sairusa ir meklējusi savu muzikālo identitāti. Pirms albuma “Bangerz” šķita, ka viņa ir nolēmusi pievērsties ģimenes biznesam, laižot klajā populāru dziesmu kaverversijas. (Jo sevišķu uzmanību izpelnījās kantrī dziesmas.) Tomēr tad pēkšņi 2013. gadā pasaule ieraudzīja Mailiju vardes kostīmā atrādot savas labākās tverkošanas prasmes. Kas sākotnēji izskatījās pēc nevainīgas muļķošanās, pārauga par ļoti īpatnēju Mailijas ēru. 

image 1
Miley Cyrus

image 2
Miley Cyrus

 

Pēkšņi iemīļotā “Disney” varone, vairāku mazu meiteņu paraugs un skaistais un jaukais kantrī mūzikas eņģelītis atkailinājās foto sesijām, rīvēja savu sēžamvietu pret Robina Tika (Robin Thicke) bikšupriekšu uz MTV Video mūzikas balvu (VMA) pasniegšanas ceremonijas skatuves, atklāti runāja par zāles pīpēšanu, seksu un citām šķietami tabu tēmām. Muzikāli tas viss noveda pie psihodēliskas sadarbības ar Flaming Lips solistu Veinu Koinu (Wayne Coyne) albumā “Miley Cyrus & Her Dead Petz”. Bet tagad viņa tam visam jau ir pāri. Lai sākas nākamā Mailijas ēra! 

image 3

 

Kārtīgi iztrakojusies, dziedātāja ir atgriezusies pie piezemētākiem toņiem jaunajā projektā “Younger Now”. Tas apvieno popu, roku un kantrī, un jāatzīst, ka šāds savienojums viņai tīri labi piestāv. No prastiem un ar trakulīgām niansēm pārsātinātiem ballīšu hitiem, Sairusa jaunajā albumā dzied par mīlestību, pieaugšanu, dzīvi un visu, kas dara viņu laimīgu. Katrā dziesmā Sairusa izrāda savas balss iespējas, un, ticiet mums, tās šķiet neizmērojamas.

Pagaidām gan pirmās mūzikas kritiķu atsauksmes par Mailijas albumu ir samērā labas. Vairums to dēvē par mūziķes pop-kantrī fantāziju, kas piepildīta ar nebeidzamu sirsnību un dvēseliskumu. Pēc visām muzikālo identitāšu maiņām tikai laika posmā no 16 līdz 24 gadu vecumam, dziesmas “Younger Now” un “Malibu” tiek uzskatītas par vieniem no viņas labākajiem skaņdarbiem ļoti ilgā laika periodā. 

Citi mūzikas kritiķi atkal ir pārliecināti, ka vislabākais Mailijas sniegums viņas mūziķes karjerā ir bijis pats pirmais albums “Breakout”, kuru dziedātāja laida klajā tikai 16 gadu vecumā. Arguments: tad viņas dziesmām vismaz esot bijusi kāda dziļāka jēga, stāsts. 

image 4

 

Beigu beigās, protams, mūzikas kritiķu viedoklim ir zināma nozīme, taču galvenie noteicēji turpmākajos Mailijas Sairusas karjeras kāpumos un kritumos ir viņa un viņas fani. To, vai Mailija pieturēsies pie savas šā brīža muzikālās identitātes, ir grūti paredzēt, taču pati dziedātāja vairākkārt atklājusi, ka tik labi, kā šobrīd, viņa nav ar sevi jutusies ļoti ilgu laiku. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white