Golfs kavē Naiala Horana un Denija Džounsa kopdarba izdošanu

Publicēšanas datums : 06.07.2018

Naials Horans (Niall Horan) un grupas McFly solists Denijs Džounss (Danny Jones) ir bijuši tik aizņemti, spēlējot golfu, ka aizmirsuši izdot kopā ierakstīto dziesmu.

McFly dalībnieks ierakstījis dziesmu kopā ar kādreizējo grupas One Direction dalībnieku, lai izveidotu hitu, ko iekļaut savā gaidāmajā debijas solo albumā, taču abu mūziķu kaislība pret golfu aizkavējusi šīs dziesmas izdošanu.

image 1
Danny Jones & Niall Horan


„Mēs uzrakstījām vienu dziesmu, kad Naials tikko bija sācis strādāt pie sava albuma. Tā bija forša dziesma. Es nezinu, kāpēc tā netika izdota. Esmu bijis pārāk aizņemts, spēlējot ar viņu to sasodīto golfu,” Denijs smējies intervijā britu laikrakstam „The Sun”. „Es to varētu iekļaut savā albumā. Tās nosaukums bija „Better Days”.”

image 3
Marvin Humes, Niall Horan & Danny Jones


32 gadus vecais Denijs, kura debijas solo singls „Is This Still Love” iznāk šodien, darbu pie savas solo mūzikas uzsācis gada sākumā pēc tam, kad 15 gadus aizvadījis britu poproka grupas McFly sastāvā.

Dziedātājs atzinis, ka jaunu muzikālo materiālu rakstīt iedvesmojusi viņa dēla Kūpera (Cooper) piedzimšana šā gada janvārī. Kūpers ir Denija un viņa sievas Džordžijas (Georgia) pirmais bērns.

image 4
Danny Jones


Viņš arī atzinis, ka tāpat kā Naials, kurš savu debijas solo albumu „Flicker” laida klajā pagājušā gada oktobrī, mēģinās nodibināt augsta profila kontaktus mūzikas industrijā, lai varētu tos iekļaut savā jaunajā albumā.

„Es vienmēr par dažādiem lietām aprunājos ar Will I Am. Viņš to visu labi pārzina, tāpēc es viņam noteikti lūgšu padomus attiecībā uz mārketingu un tādām lietām,” viņš sacījis.

image 7
Will I Am


„Un es runāju ar Oliju Mērsu (Olly Murs) un Sigalu (Sigala). Visiem cilvēkiem, kuri šajā industrijā ir mani draugi, es noteikti lūgšu padomu viņiem visiem,” viņš piebildis. „Pagaidām es visu daru viens pats, bet vienmēr vajag lūgt palīdzību draugiem.”

image 8
Danny Jones & Olly Murs


Mūziķis arī steidzies apgalvot, ka joprojām ir saglabājis labas attiecības ar saviem grupas McFly biedriem Tomu Flečeru (Tom Fletcher), Dagiju Tointeru (Dougie Poynter) un Hariju Džadu (Harru Judd), taču licis manīt, ka grupā ir pastāvējušas problēmas, kas likušas viņam turpināt karjeru vienam pašam.

„Bija dažas problēmas aizskatuvē, par kurām es sīkāk nestāstīšu, bet tas nebija nekas briesmīgi liels,” viņš izvairīgi apgalvojis.

image 6
McFly


McFly pastāvēs vienmēr. Mēs esam pietiekami jauni, lai vēl pēc pieciem gadiem dotos tūrē un uztaisītu jaunu albumu.”

Tad nu cerēsim, ka vismaz Denija jaunajā albumā varēsim dzirdēt viņa un Naiala duetu!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white