Zāra Larsone izdod jaunu singlu “Look What You’ve Done”

Publicēšanas datums : 01.03.2021

Popzvaigzne Zāra Larsone (Zara Larsson) izdod dziesmu “Look What You’ve Done” no jaunākā albuma “Poster Girl”, kas iznāks 5. martā. “Look What You’ve Done” ir deju grīdas himna, kas izstaro disko sajūtas un iedrošina sevis mīlēšanu. Zāra stāsta: “Es ļoti mīlu šo dziesmu. Es gribēju rakstīt par sirds sāpēm, bet veidā, kas ir iedrošinošs un pozitīvs. Manā pasaulē būt ievainojamai ir būt spēcīgai, bet šajā dziesmā es saku “Paskaties, ko esi izdarījis – es spīdu, bet tu izskaties pēc mēsla”. Man bija svarīgi, lai albumā “Poster Girl” ir tāda dziesma kā šī”. 

image 1

Dziesmu iespējams noklausīties šeit!

Pagājušajā nedēļā Zāra izsludināja ekskluzīvu tiešsaites koncertu par godu Starptautiskajai sieviešu dienai 8. martā. Koncertā Zāra izpildīs gan dziesmas no “Poster Girl”, gan savus lielākos hītus un tas tiks translēts tiešraidē Zāras YouTube kanālā sadarbībā ar ikonisko Zviedru zīmolu Ikea.

Zāra iesāka 2021. gadu ar enerģisko singlu “Talk About Love”, kurā piedalās hip-hop mākslinieks Young Thug un to producējis Maiks Sabats (Mike Sabath) (Lizzo, Meghan Trainor, Jonas Brothers). Noklausīties dziesmu un noskatīties tās video klipu iespējams šeit

Būdama tikai 23 gadus jauna, Zāra ir paspējusi radīt tādas pop himnas kā “Lush Life'', “Never Forget You,” ''I Would Like,” “Symphony” un “Ruin My Life” un ir pierādījusi, ka viņa ir jaunās paaudzes popzvaigzne. Larsones pirmais starptautiskais albums “So Good” kļuva par otro straumētāko sieviešu mākslinieces debijas albumu Spotify platformā un tā turpinājums “Poster Girl” bez šaubām iezīmē viņas ierašanos popmūzikas augšgalā. Apvienojot vairākas savas muzikālā mīlestības (Zviedru grupas Abba deju grīdas hītus, agrīnās Rianas (Rihanna) R&B skaņas) ar sieviešu spēka, slavas un sevis atrašanas tēmām, Zāra pie šī albuma ir strādājusi ar virkni mūzikas pasaules slavenībām: Young Thug (pie singla “Talk About Love”),  Maksa Martina (Max Martin), Džūlijas Maiklas (Julia Michaels), Džastina Trantera (Justin Tranter) (iepriekšs strādājis ar Selena Gomez, Dua Lipa, Justin Biber), Stīva Maka (Steve Mac) (iepriekšs strādājis ar Ed Sheeran, Years & Years) un Kamillas Purselas (Camille Purcell) (Little Mix, Mabel). 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Zara Larsson

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white