Ģimene Maija parkā uzlauž seifu, atstājot vairākus simtus cēsinieku bešā

Publicēšanas datums : 27.09.2021

Cēsīs, Maija parkā, sestdien uzlauzts seifs ar 2000 eiro, par kura saturu cīnījās vairāki simti cēsinieku un pilsētas viesu. Sīvā konkurentu cīņā veiksmīgāks izrādījās Konstantīns no Ventspils, kurš SuperHits EHR un Primero Vislatvijas pozitīvisma kampaņas "Atver SuperHits seifu!" ietvaros uzminēja pareizo seifa astoņu ciparu kombināciju, tiekot pie naudas skapī esošajiem 2000 eiro un bešā atstājot vairākus simtus cēsinieku. Savukārt, cēsnieks Mārtiņš lauza SuperHits EHR ilgākās latiņas rekordu, debitējot sacensībās ar laiku 6 minūtes un 4 sekundes.

“Pirms nedēļas centos uzminēt seifa kodu un uzlauzt to dzimtajā Ventspilī. Diemžēl neizdevās. Arī Konstantīns tobrīd vēl atradās Zviedrijā. Mani mierinot, vīrs apsolīja šonedēļ atvest uz seifa uzlaušanu Cēsīs un man par godu izcīnīt divus tūkstošus jauna ģimenes auto iegādei. Uztvēru to kā jauku ekskursiju uz vienu no skaistākajām Latvijas pilsētām, bet tagad patiešām esmu šokā, ka mums tas ir izdevies,” prāvo laimestu komentē laimīgā seifa atslēdzēja Konstantīna dzīvesbiedre Diāna.

“Apsveru, vai nevajadzētu mainīt profesiju,” smejoties saka jaunizceptais seiflauzis Konstantīns un piebilst: “Ja nopietni, tad ar sievu esam jau vienojušies – laimests kalpos kā pirmā iemaksa jaunam ģimenes automobilim. Tagad ar mierīgu sirdi varu atgriezties pie darba pienākumiem Zviedrijā, bet Diāna varēs kārtot dokumentus automašīnas iegādei.”

Vislatvijas pozitīvisma kampaņas ietvaros ikvienam bija iespēja piedalīties stingrākas latiņas un ilgākā skūpsta konkursā. Trīs dāmu un piecu kungu konkurencē Cēsīs tika pārspēts SuperHits EHR ilgākās latiņas rekords (5 minūtes un 23 sekundes). Cēsinieks Mārtiņš, saņemot apsveikumus par jauno rekordu 6 minūtes un 4 sekundes, taisnojās, ka mājās parasti nostāvot ilgāk. Tieši pirms sacīkstēm seiflaužu rindā turpat stundu uz rokām turējis bērnu, tāpēc rezultāts laimīgā uzvarētāja skatījumā – pieticīgs.

Mudinot Latvijas iedzīvotājus aizdomāties par atpūtas nozīmi ikdienā, SuperHits EHR ar Primero atbalstu ir uzsācis Vislatvijas pozitīvisma kampaņu “Atver SuperHits seifu!”. Kampaņas ietvaros katru darbadienu SuperHits EHR ēterā izskan viens seifa koda kombinācijas cipars, kopā klausītājiem gūstot iespēju uzzināt pirmos piecus no astoņiem kombinācijas skaitļiem. 

Sestdien, 2.oktobrī, plkst. 12.00 – 15.00, Rīgā pie tirdzniecības centra Spice norisināsies kampaņas noslēguma pasākums, kura laikā arī rīdziniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja atminēt seifa astoņu ciparu kombināciju un iegūt savā īpašumā 4000,- eiro, kas vairākkārt pārsniedz vidējo mēnešalgu Latvijā. 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white