Ghetto Tinderis atgriežās Grīziņā, šorez pieteikties varēs meitenes!

Publicēšanas datums : 01.07.2022

Vasara ir klāt un, ja Tev vēl nav ko kopā to pavadīt, tad šis notikums noteikti nav sakritība! Jauns, šarmants, smieklīgs un vēl volejbolists meklē savu otro pusīti, lai kopā pavadītu gaidāmos festivālus un, kas to, lai zin cik ilgi vēl pēc tam! Vasara ir domāta, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem! Tapēc Ghetto Games kopā ar EHR ir gatavi jaunajam volejbolistam, tiktokerim Ardim jeb Čakeniekam atrast otro pusīti!

image 1

Puisis zin ko vēlās, tāpēc arī to sagaida no meitenes. Jā, šajā gadā aicināsim pietiekties meitenes, viņām nebūs jācīnās par puiša sirdi, jo cīņai ir jābūt abpusējai! No visiem pieteikumiem lielajā finālā 7.jūlijā, 19:30, aicināsim tikai 8 finālistes, kuras Ardis kopā ar EHR un Ghetto Games komandu izvēlēsies kopīgiem spēkiem!

Ardis Daniels Bedrītis jeb TikTokā zināms kā "cakenieks" aicina meitenēm nekautrēties un pieteikties, lai kopā uzvaras gadījumā dotos uz Positvus festivālu, ko iegūs tieši uzvarētāju pāris, pateicoties EHR! Un pēc tam no 22.-24.Jūlijam doties uz Ghetto Games desmito festivālu, Ventspilī!

Ko Ardis meklē?

" Ja Tev patīk spēlēt volejbolu, doties uz teātri, dziedāt un baudīt dzīvi. Tad Tu esi īstā! Svarīgi, lai viņa ir par sevi pārliecināta, nebaidās veidot acu kontaktu. Spēj uztver manu humoru. Uzticība un godīgums ir zelta vērtē."

Piesakies "Ghetto Tinderim" un atrodi savu nākamo romānu, randiņu partneri, labāko draugu vai arī komandas partneri! Tu nekad nezināsi, ja nepieteiksies!

7.jūlijā, plkst. 19:30 Ghetto Basket turnīrā izveidosim jau otro vasaras "match"!

Nav ko sēdēt tinderī, piesakies tagad!

PIETEIKUMA ANKETA: PIETEIKUMS TINDERIM

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white