Ghetto Games Gada Balvā noskaidroti labākie atlēti ielu sportā un kultūrā!

Vakar, 29.novembrī, kinoteātrī “Splendid Palace” norisinājās mūsu draugu Ghetto Games Gada Balva. Pēc piecu gadu pauzes, pandēmijas un vēl citiem apstākļiem, beidzot, vienā pasākumā atkal varēja pulcēties visi, kuri aktīvi iesaistās ielu kultūrā un sportā, kā arī tās attīstībā. Pateicības vārdi un balvas tika pasniegtas Ghetto Games atlētiem, par sasniegumiem 14.sezonā un arī spilgtāko notikumu īpašniekiem! Pirmo reizi Ghetto Games saka paldies arī medijiem, un mediju Gada balvu saņēma European Hit Radio un TV3 Group!

Šogad tika izvirzītas vairāk kā piecpadsmit nominācijas, kuras izvirzīja GG komandas iekšējais balsojums! Tika vērtēts gan ieguldījums ielu sportā un kultūrā, gan  sasniegumi aizvadītajā sezonā!

Nominācijas tika iedalītas piecās kategorijās.  Un kā pirmā no tām bija pilsētu un pašvaldību ieguldījums un atbalsts! Ghetto Games izteica lielu paldies un balvu saņēma Valmieras un Daugavpils pašvaldības. Bet par desmitgades ieguldījumu un tradīciju turpināšanu balvu saņēma Ventspils! 

 

image 1

“Man ir prieks, ka varu uzticēties Ghetto Games un mēs to noteikti turpināsim darīt, liels paldies par to, ko Jūs darāt,” šādu komentāru pasākumā dzirdējām no Aivara Lemberga, kurš pirms desmit gadiem uzticēja Ghetto Games komandai veidot Ghetto Games Festivālu Ventspilī! 

Otrās kategorijas atlēti ir pats Ghetto Games pamats. Šeit balvas saņēma 3x3 basketbola U17 komanda, kura šajā vasarā piedalījās Eiropas Kausā un izcīnīja godalgoto 2.vietu! Balva tika pasniegta arī Olimpisko čempionu trenerim Raimondam Feldmanim! Bet “Gada izraušanās” nominācijas titulu saņēma Kārlis Pauls Lasmanis, kurš šajā vasarā arī Ghetto Basket sezonā jauniešus apbalvoja ar specializētiem MVP( labākā spēlētāja) tituliem!

 

image 2

Savukārt, Ghetto Floorball sadaļā balvu saņēma divu paaudžu komanda - “777”. Un Ghetto Football  balvu saņēma komanda, kas spēlē jau no Ghetto Games pirmsākumiem, bet tikai šogad uzvarēja superfinālā, debitējot arī Ghetto Football Eirolīgā! Un tā ir komanda “TGK”!

Kā nākamā kategorija Gada balvā sekoja ekstrēmie sporta veidi, kuros uzvaras laurus plūca: Liene Nulle, par ekstrēmās skrituļslidošanas attīstību jauniešiem. Nils Jansons par ieguldījumu inline jeb ekstrēmajā skrituļslidošanā. Pirmo reizi balvu skūteros saņēma Edgars Ekšteins. Savukārt, skeitobordā balvu saņēma Arturs Bogdanovičs. Bet kategoriju noslēdza BMX, kur balvas saņēma Ventspilnieki- Tomass Grinbergs un Ernests Zēbolds! 

 

image 3

Turpinot ar Ghetto Games individuālajiem sasniegumiem, balvas saņēma: Ghetto Dance titulētā dejotāja Alise Sāstamoinena. Ghetto Fight cīkstonis Ivans Kožečenkovs. Bet brīvrunu batla titulu ieguva Burlax jeb Olafs Skulte un Idus Abra jeb Edgars Spudiņš. 

Lielākās emocijas par saņemto balvu sekoja Ghetto Games Akadēmijas laureātēm! Kate Laicāne saņēma Ghetto Games Gada jaunieša titulu un 500 EUR stipendiju no “Dzintars” kā arī braucienu uz NBA spēli. Bet par ieguldījumu šajā vasarā 500 EUR stipendiju saņēma arī Kate Eglīte un Estere Hedviga Šēra. 

Pasākuma kulminācija bija Ghetto Games Gada Atlētu paziņošana, ko svinīgi paziņoja Renārs Zeltiņš. Un par Gada atlētiem 2022 kļuva Ernests Zēbolds, kurš šajā gadā Eiropas Čempionātā BMX Freestyle ieguva 5.vietu, tūlīt dodoties uz Pasaules kausu. Tāpat,  Gada atlēta titulu saņēma Jānis Censonis, kurš debitēja ar savu 3x3 U17 komandu Eiropas Kausā, kur kļuva par atzītāko spēlētāju.

Ghetto Games saka lielu paldies katram, kurš iegulda sevi ielu sporta kultūras attīstībā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white