Galantis pārsteidz fanus ar "spilvenu kauju"

Publicēšanas datums : 16.12.2016

Pasaulslavenais zviedru producentu duets Galantis ir pārsteidzis fanus ar jaunu dziesmu, kuras nosaukums ir “Pillow Fight”. 

Jaunajā dziesmā pazīstamais Galantis lipīgais un ar āķiem piepildītais produkcijas paraksts vijas ar maigiem un atslīpētiem vokāliem. Dziesmu papildina arī liriku video, kurā vārdiem līdzi dejo vintāžas stila animācijas, kā arī redzami iespaidīgi skati no Galantis nesenajiem koncertiem un karjeras posmiem. Šī ir pirmā reize, kad duets parādās paši savos video, tādējādi ievedot fanus dziļāk savā pasaulē, kas pilna ar vecās skolas pankroku un dinamisku zviedru izpratni par mūziku. 

“Ar ēterisku un uz vokāliem centrētu ievadu, dziesma ātri vien pieaug līdz eiforiskai enerģijas virsotnei, kur vienkārša, bet lipīga melodija virmo pa virsu dārdošiem atspērieniem,” pēc pirmatskaņojuma Sanhosē koncertā raksta elektroniskās deju mūzikas žurnāls “YourEDM”. 

Pagaidām Galantis izbauda sava nesenā hita “Love On Me” panākumus. Dziesma vietnē Spotify sasniegusi 45 miljonus straumējumu, kā arī ir aktīvs konkurents vairākos deju mūzikas top 40 visā pasaulē. 

Kopumā 2016. gads ir bijis veiksmīgs Galantis karjerā. Vispirms viņi iekaroja pavasara un vasaras radiostaciju pleilistes ar savu hitu “No Money”, kas, pirmo reizi puišu karjerā, debitēja Billboard Hot 100 topā. Vēlāk vasaras beigās tam sekoja dziesma “Make Me Feel” no Netflix filmas “XOXO”. Visbeidzot jau septembra beigās izdzirdējām “Love On Me”, kurā zviedru duets sadarbojas ar austrāliešu dīdžeju Hook n Sling. Un izskatās, ka duets nolēmis ievadīt mūs 2017. gadā ar savu jaunāko hitu “Pillow Fight”. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white