Galantis, Little Mix un Deivids Geta dāvājuši mums “Šķiršanās himnu”

Publicēšanas datums : 28.05.2021

Katram zināms, ka šķiršanās nerullē.  

Tev jāizbrien cauri veselam lēvenim emociju, kas sastāv no aizvainotām jūtām un sirdssāpēm, vakari, kurus iepriekš pavadīji sava mīļotā apskāvienos, tagad jāaizvada divatā ar “Netflix”, jāēd liels daudzums neveselīgas pārtikas un pārgurušam no tā visa jāiekrīt gultā, lai aizbēgtu no visa vismaz miegā.

Reizēm (ja ļoti, ļoti paveicas) tu pēc kāda laika nokrati šīs neizdevušās attiecības no sevis kā vecu ādu un mosties jaunai dzīvei vēl labāks, jaukāks, skaistāks, laimīgāks un, kas galvenais, attīstītāks.

Tieši par to stāsta jaunā šķiršanās himna “Heartbreak Anthem” – pagājušajā nedēļā klajā laists singls, ko kopā radījuši Galantis, Little Mix un Deivids Geta (David Guetta). Vai šī dziesma varētu tikt attiecināta arī uz Džesijas Nelsones (Jesy Nelson) aiziešanu no grupas Little Mix pagājušā gada decembrī? Grūti pateikt. Ja nu vienīgi par pierādījumu var kalpot fakts, ka jaunā singla oficiālajā preses relīzē Galantis sacījis, ka viņi pie šīs dziesmas ir strādājuši ilgāk nekā gadu.

Tas, ko mēz zinām bez mazākās šaubu ēnas, ir tas, ka dziesmas uzbūve sastāv no dzīvespriecīgas stīgu un sintezatora radīto skaņu kombinācijas, bet tās teksts, ieturēts labākajās Destiny’s Child dziesmas “Survivor” tradīcijās, koncentrējas uz domu, ka jābūt labākam – nav jāpietur aizvainojums, jāsaprot, ka reizēm tā vienkārši gadās, un, pat ja mums varbūt izdotos visu labot, pastāv iespēja, ka tomēr neizdotos gan. Un vispār – kāda tam nozīme!?

visas šo dziesmu radījušās mūzikas zvaigznes, “Heartbreak Anthem” nemaz nav šķiršanās himna, jo dāmām, par kurām it kā ir šis darbs, nemaz nav laika par to domāt. Nudien, kāpēc lai viņas to vispār darītu?

Jaunā dziesma iegulst tajā pašā masīvas deju/popa dziesmas atvilktnītē, kādas Galantis ir padarījis par savu specialitāti, kopš klajā nāca “Peanut Butter Jelly”, un ar kādām Geta pēdējo desmit gadu laikā ir spējis piecelt kājās pusi pasaules.

Noklausies un spried pats!

 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Little Mix

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white