Galantis ieliek mīlestību savā jaunajā dziesmā

Publicēšanas datums : 30.09.2016

Zviedru elektroniskās mūzikas duets Galantis ir beidzot gatavi virzīties tālāk no dziesmas “No Money” panākumiem, sniedzot pasaulei jaunu hitu, par kuru sajūsmināties. Te nu tas ir! 

Galantis, kuru veido Kristiāns Karlsons (Christian Karlsson) un Lainus Eklovs (Linus Eklow) ir izbaudījuši hita “No Money” slavas brīdi visu vasaru un beidzot ir gatavi iepazīstināt pasauli ar savu jaunāko singlu “Love On Me”. Lai dziesma patiešām kļūtu par kārtējo hitu, viņi ir apvienojuši spēkus ar austrāliešu producentu, dziesmu autoru un DJ Hook N Sling. 

image 1

 

Jaunais singls ir enerģisks, pozitīvs, vasarīgs un mīlestības piepildīts. To klausoties, tā vien gribas atgriezties vasarā un dejot jūras smiltīs kārtējā mūzikas festivālā. Tas ir tieši tāds gabals, kas atbilst Galantis uzstādītajiem standartiem – uzlādējošs, acumirklī lipīgs un arvien pieaugošs savā dejiskajā ritmā un dezorientētajos vokālos.  

“Love On Me” ir kārtējais ieskats Galantis topošajā otrajā studijas albumā, kuru plānots izdot vai nu līdz šī gada beigām vai nākamā gada (2017) sākumā. Kā vēsta ziņu kanāls BBC, singls jau pārdots vairākos tūkstošos kopiju Lielbritānijā vien, un tas vēl pat nav apritē vienu pilnu dienu! Tas var nozīmēt tikai vienu – mums priekšā ir ļoti interesants oktobris, kurā norisināsies spraiga cīņa starp hitu veterāniem un jauniņajiem, lai iegūtu līdera pozīciju. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white