Gaidāms dokumentāls seriāls ar Marku Ronsonu

Publicēšanas datums : 21.04.2021

Pavisam drīz pazīstamais mūziķis Marks Ronsons iejutīsies gluži jaunā ampluā.

Viņam paredzēta dokumentālā seriāla “Watch the Sound with Mark Ronson” vadītāja loma televīzijas kanālā Apple TV.

image 1

Kā vēsta oficiālā preses relīze, sešas sērijas garais seriāls pētīšot “skaņas radīšanu un revolucionārās tehnoloģijas, kas mūziku ir padarījušas tādu, kādu mēs to pazīstam”. 

Seriālu veidos “Oskara” balvu ieguvušais (par Labāko pilnmetrāžas dokumentālo filmu “Twenty Feet from Stardom” 2014. gadā) producents Morgans Nevils (Morgan Neville), un minētajā straumēšanas platformā tā pirmizrāde paredzēta 30. jūlijā.

image 2

Katrā epizodē Ronsons atklās līdz šim nezināmus stāstus par mūzikas radīšanu un ir apņēmies darīt zināmu, cik tālu mākslinieki un mūzikas producenti ir gatavi iet, lai atrastu ideālu skaņu.

Seriālā paredzēts pētīt mākslas un tehnoloģiju mijiedarbību mūzikā un tajā tiks iekļautas intervijas ar tādiem pasaulslaveniem mūziķiem kā Pols Makartnijs (Paul McCartney), Deivs Grols (Dave Grohl), Questlove, Ad-Rock, Mike D no grupas Beasty Boys, Charli XCX un daudziem citiem.

Katras sērijas beigās varēsim klausīties īpaši šim gadījumam sacerētu Marka Ronsona oriģinālmūziku, kas būs radīta, izmantojot dažādas mūzikas radīšanas tehnoloģijas un tehnikas.

Šeit pat varam pieminēt, ka pagājušajā gadā Ronsons publicēja līdz tam nedzirdētu “Bonda dziesmas, kas tā arī par tādu nekļuva” demo ierakstu. Diemžēl šis ieraksts, kas bija iekļauts divās izlasēs ar nosaukumu “Good Music 2020”, bija pieejams tikai vienu dienu.

Šajās pašās izlasēs tika iekļauti arī tādu mākslinieku kā Deivids Birns (David Byrne), Pearl Jam, Arcade Fire, Yeah Yeah Yeahs un citu darbi.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white