Future atklāj filmas „Superfly” dziesmu sarakstu

Publicēšanas datums : 01.06.2018

Tā vien šķiet, ka filmai „Superfly” būs spēcīgākais skaņu celiņš kopš „Melnās panteras” („Black Panther”) laikiem.

Tas tādēļ, ka 70.gadu narkotiku drāmas rimeika veidotāji tieši šim uzdevumam sev palīgā aicinājuši repa superzvaigzni Future, kurš gādājis gan par dziesmu tapšanu, gan to rindas kārtību, gan filmas oficiālā skaņu celiņa diska vāciņa noformējumu.

image 2
Future


Tāpat kā oriģināls arī filmas 2018.gada versija, kuras režisors ir videoklipu režijas veterāns Director X, stāsta par Youngblood Priest – kokaīna tirgotāju, kurš pirms kriminālās pasaules pamešanas uz visiem laikiem vēlas veikt vēl pēdējo lielo darījumu. Šoreiz galvenajā lomā iejuties seriāla „Grown–ish” zvaigzne Trevors Džeksons (Trevor Jackson).

image 4
Trevor Jackson


Jāpiebilst, ka 1972.gada filma vislielāko ievērību izpelnījusies tieši ar savu skaņu celiņu, kura autors un producents bija soulmūzikas leģenda Kērtiss Meifīlds (Curtis Mayfield).

image 5
Curtis Mayfield


Ja skatāmies jaunās filmas skaņu celiņa dziesmu uzskaitījumā, izskatās, ka Future seko Meifīlda piemēram, lielākajā daļā dziesmu pie mikrofona turoties pats. Taču morālajam (un vokālajam) atbalstam Future ir pieaicinājis arī veselu virkni citu reperu un dziedātāju, ieskaitot Young Thug, Lil Wayne, Migelu (Miguel), Hālidu (Khalid) un 21 Savage.

image 1Dziesmas „Mask Off” izpildītājs jau iepriekš ir laidis klajā vairākas dziesmas no šī albuma, ieskaitot sadarbību ar Partynextdoor „No Shame”, singlu „Walk on Minks” un nupat kā publicēto sadarbību ar Yung Bans – „Bag”.Atgādinām, ka filma „Superfly”, kurai Future ir arī viens no producentiem un kurā bez aktieriem Keneta Viljamsa (Kenneth Williams) un Džeisona Mičela (Jason Mitchell) piedalās arī reperi Big Boi un Riks Ross (Rick Ross), uz ASV kinoekrāniem iznāks 13.jūnijā.

image 6
Big Boi & Rick Ross


Latvijā filma kinoteātros droši vien netiks demonstrēta, taču tās oficiālos skaņu celiņu varēs izbaudīt ikviens interesents.

image 3


Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white