Francijā ir noslēdzies festivāls “Tomorrowland Winter”

Publicēšanas datums : 18.03.2019

Viens no pasaules lielākajiem mūzikas festivāliem šogad paplašināja savu darbību un pirmo reizi savu mūziku atskaņoja Francijā un kaut gan nosaukums mums vēsta par ziemas gadalaiku, mūziķi klausītājus priecēja Alpos marta mēnesī. Festivāls Tomorrowland Winter norisinājās no 9. līdz 16. martam, pulcējot simtiem tūkstošu cilvēku.

Festivāla dalībnieku priekšā uzstājās dučiem dažādu zvaigžņu kā, piemēram, Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike, Lost Frequencies, Martins Solveigs (Martin Solveig), Stīvs Aoki (Steve Aoki), DJ Snake, Timmy Trumpet un daudzi, daudzi citi. Pēc festivāla noslēgšanās mūziķi dalījās gan ar saviem iespaidiem, gan ar fotogrāfijām savos sociālo mediju profilos.

View this post on Instagram

Ski Are Legend

A post shared by Dimitri Vegas & Like Mike (@dimitrivegasandlikemike) on

 

Tomorrowland Winter 2019 - Livesets

 

Kā ziņoja oficiālais festivāla Instagram profils, visas festivāla biļetes tikušas izpārdotas, turklāt dažu minūšu laikā pēc ziņas publicēšanas par biļešu pieejamību. Šogad Alpi dalībniekiem piedāvāja ne tikai baudīt labu mūziku, bet arī iegādāties biļetes, kas iekļāva izmitināšanu un slēpošanas kūrorta iespēju izmantošanu.

Tomorrowland” ir elektroniskās mūzikas festivāls, kurš tiek rīkots kopš 2005. gada. Francijā festivāls ir ieradies pirmo reizi, taču pirms tam tas tika rīkots Džordžijas štatā ASV, kā arī Brazīlijā. Tā oriģinālā norises vieta ir Beļģija, kur arī arī šogad jūlija noslēgumā visiem interesentiem tiks piedāvāta iespēja ienirt slavenāko dīdžeju skaņdarbu mutulī. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white