FOX ziņu diktore ierosina nogalināt Snoop Dogg un Bow Wow

Publicēšanas datums : 22.03.2017

Kanāla “FOX News” ziņu diktore raidījuma laikā ierosinājusi nogalināt reperus Snoop Dogg un Bow Wow par viņu jokiem pret ASV prezidentu un pirmo lēdiju. 

Pirms neilga laika reperis Snoop Dogg publicēja mūzikas video klipu dziesmai “BADBADNOTGOOD”, kurā viņš nošauj ASV prezidentu Donaldu Trampu (Donald Trump) klauna kostīmā. Viedokļi par mūziķa jaunāko projektu ir dažādi: vieni apgalvo, ka tas ir nekaitīgs māksliniecisks izpausmes līdzeklis, tiesa gan ar spēcīgu ziņojumu; otri nosoda Snoop rīcību, apgalvojot, ka par reperim vajadzētu saņemt cietumsodu. Tomēr visas negatīvās reakcijas pārspējusi kanāla “FOX News” ziņu diktore. 

Kimberlija Gilfoila (Kimberley Guilfoyle) ēterā pateica, ka Snoop Dogg joks ir aizgājis par tālu, turklāt viņa vērsās arī pret Bow Wow, kurš aizstāvēja savu mentoru. 

Savā Twitter profilā Bow Wow publicēja ierakstu (šobrīd izdzēsts), kurā reperis liek prezidentam beigt runāt sliktu par viņa “onkuli” Snoop Dogg, piedraudot pretējā gadījumā izmantot viņa sievu. Angliski tas izklausījās sekojoši: “Ayo @realDonaldTrump shut your punk ass up talking shit about my uncle @SnoopDogg before we pimp your wife and make her work for us.”

image 2
Snoop Dogg & Bow Wow

 

Kad Gilfoilai uzdeva jautājumu, vai Slepenajam dienestam vajadzētu darīt kaut ko šajā sakarā, viņa nekavējās atklāt savas domas: “Em, jā, nogaliniet viņus. Nogaliniet viņus.”

“Es domāju, ka būtu fantastiski, ja Snoop un mazais Snoop [Bow Wow] sagaidītu ciemos, piemēram, Federālajiem tiesnešiem. Redzēsim, cik vareni un gangsteri viņi būs tad,” turpināja ziņu diktore. 

image 1

 

“Godīgi sakot, šī ir šausmīga uzvedība,” Gilfoila teica, runājot par nu jau izdzēsto Bow Wow Twitter ierakstu, kas bija vērsts pret Melāniju Trampu (Melania Trump). “Kas par dubulto standartu! Tas nekad netiktu pieļauts, izceltos pilnīgs haoss, ja kāds to pateiktu par Mišelu Obamu (Michelle Obama).” 

Vēlāk Bow Wow devās uz Gilfoilas Instagram profila komentāru sadaļu, lai precizētu: “Tas, ko es teicu, bija bezgaumīgs joks. Tu nejokoji. NOGALINĀT MŪS? Nē, k**e, nogalini pati sevi.” 

Pats Snoop Dogg pagaidām nav sniedzis komentārus nedz par iepriekš saņemtajiem republikāņu partijas nosodījumiem, nedz arī par ziņu diktores izteiktajiem draudiem. 

Mākslinieki: Snoop Dogg, Bow Wow

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white