Foo Fighters solists uz skatuves uzaicina fanu ratiņkrēslā

Publicēšanas datums : 15.08.2019

Nedēļas sākumā amerikāņu rokgrupa “Foo Fighters” kāpa uz “Sziget Festival” skatuves Budapeštā. Uzstāšanās laikā grupas solists Deivs Grols (Dave Grohl) pamanīja klausītāju ratiņkrēslā, kuru pārējie fani bija pacēluši virs savām galvām. Solists uzaicināja vīrieti piebiedroties mūziķiem uz skatuves, lai baudīto koncertu kopā ar izpildītājiem. “Dāmas un kungi...un čalis ratiņkrēslā”, teica Deivs skatītāju nofilmētajā klipā, “Viņš ir šī vakara zvaigzne! Vai tu vēlies vērot koncertu šeit augšā? Aiziet! Nogādājiet viņu šeit. Nāc un vēro šovu!”. 

Taču ar to piedāvājumi piebiedroties leģendārajai grupai nebeidzās. “Un ziniet ko? Kā būtu ar to meiteni ar ziepju burbuļiem? Tev joprojām ir burbuļi? Kur ir mana burbuļu meitene? Nāc šurp!”. Abiem faniem parādoties uz skatuves, grupas solists viņus sirsnīgi apskāva, pēc kā mūziķi nospēlēja vakara pēdējo dziesmu “Everlong”. Grupa noslēdza koncertu ar piedāvājumu viņa īpašajam fanam - sadauzīt solista ģitāru pret skatuvi, ko laimīgais skatītājs arī īstenoja. 

Foo Fighters” turpina savu vasaras tūri, nākamajās dienās viesojoties Glāzgovā, Belfāstā un Dublinā, savukārt no 23. līdz 25. augustam mūziķi kļūs par galvenajiem māksliniekiem Lielbritānijas festivālā “Reading and Leeds Festivals”. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Foo Fighters

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white