Fīniss pastāstījis, kad varētu tikt izdots nākamais Billijas Ailišas albums

Publicēšanas datums : 16.09.2020

Plaši pazīstamais dziedātājs un ierakstu producents Fīniss O`Konels (Finneas O`Connell) sniedza savu jaunāko interviju austrāliešu medijam “Herald-Sun”, kur pastāstīja jaunumus, kas skar gan savus muzikālos projektus, gan māsas Billijas Ailišas (Billie Eilish) nākotnes darbus.

Sarunai sākoties dziesminieks uzreiz ieintriģēja klausītājus, atvainojoties par nokavēšanos. Par iemeslu tai kļuva pēdējais Billijas mēģinājums ierakstu studijā, sniedzot mājienus par nākamo muzikālā projekta izveidi. Turpinot dziedātājs atzina, ka viņi kopā ar Ailišu pašlaik aktīvi strādā pie nākamās studijas plates. “Billija un es pilnā sparā strādājam pie viņas nākamās plates. Es strādāju arī pie sava studijas albuma,” izteicās Fīniss, paužot sajūsmu, cik labi ir beidzot izvākties no vecāku mājas un strādāt personīgajā, nesen iegādātajā Losandželosas mājoklī.

Es ļoti nevēlos laist klajā savu un Billijas albumu pandēmijas laikā. Es vēlos, lai, klausoties šo albumu, visi spētu kopīgi dejot ielās,” pauda izpildītājs, uzsverot, ka vēlas nogaidīt līdz tam laikam, kad ballēšanās atkal kļūs par normu.

Ailiša un viņas brālis 2020. gadā laiduši klajā divas dziesmas - “My Future” un Džeimsa Bonda filmas skaņu celiņu “No Time to Die”, kā arī Fīniss rudens sākumā klausītājiem nogādāja savu solo singlu “What They'll Say About Us”.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white