Fīniss O`Konels iepriecinājis fanus ar jaunu skaņdarbu

Publicēšanas datums : 04.09.2020

Dziesmu autors un slavu iemantojušais producents Fīniss O`Konels (Finneas O'Connell) izdevis savu pirmo šā gada singlu “What They’ll Say About Us”, līdztekus laižot klajā arī muzikālo videoklipu.

Kā izsakās pats izpildītājs, dziesma tika sacerēta karantīnas un notikušo protestu laikā. “Es uzrakstīju šo dziesmu jūnijā, pavadot dienu protestos Losandželosā. Es biju pārpildīts ar cerību, ar izredzēm par miljoniem cilvēku, kas sanāca kopā no visas pasaules, lai cīnītos pret iesakņojušos rasismu un nevienlīdzību,” izklāstīja Fīniss preses relīzē. 

Tāpat viņš pieminēja, ka sekoja aktiera Nika Kordero (Nick Cordero) un viņa sievas stāstam, kurš pēc apstiprinātām Covid-19 analīzēm nonāca komā. “Iedomājoties viņu [sievu] sēžot viņam blakus, cerībā gaidot, kad viņš pamodīsies, mani pamudināja padomāt par citiem miljoniem cilvēku no visas pasaules, kuriem arī ir mīļie cilvēki - vecāki, bērni un viņi izdzīvo tieši to pašu. Cīnās ar drausmīgo vīrusu. Šī dziesma ir veltīta visiem tiem, kam bija tas jāizcieš. Es ceru, ka šis skaņdarbs spēs piedāvāt vismaz sava veida mierinājumu visiem, kam tas ir nepieciešams,” papildināja mūziķis. 

“What They’ll Say About U” seko pērnā gada singlam “I Don't Miss You at All”, kas tika iekļauts dziedātāja pirmajā mini-albumā (EP ierakstā) “Blood Harmony”. Deviņu dziesmu garā plate tika izdota pagājušā gada oktobrī, savukārt augustā tika izdota albuma luksa versija, iekļaujot singlu “Break My Heart Again” un jaunu versiju dziesmai “Let's Fall in Love for the Night”.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white