Fīniss atzinis, ka Billija Ailiša strādā pie jaunas mūzikas

Publicēšanas datums : 23.10.2019

Popularizējot savu debijas mini-albumu (EP ierakstu) “Blood Harmony”, Fīniss O`Konels (Finneas O'Connell) viesojies Zeina Lova (Zane Lowe) “Beats 1” radio šovā, kura laikā atzina, ka kopā ar savu māsu Billiju Ailišu (Billie Eilish) strādā pie jaunām dziesmām.

“Mēs atrodamies dziļi radošajā procesā, veidojot jaunu materiālu”, pastāstīja Fīniss. Mūziķis atzina, ka atrašanās turnejā un uzstāšanās dzīvajā ir palīdzējusi iedvesmot brāli un māsu, radot nākošo posmu Ailišas darbā.

Mūziķis izteicās, ka, neskatoties uz notiekošo, abi tomēr izvēlas ierakstīt mūziku tur, kur viņiem ir ērtāk, nevis tipiskajā ierakstu studijā. “Man īsti nav intereses ierakstīt mūziku vietās, kuras radītas tās ierakstīšanai. Noteikti man un manai māsai visērtākajā vietā tiks ierakstīta labākā mūzika. Pagājušajā nedēļā mēs strādājām pie kaut kā jauna, esot tūrē. Tāpēc mēs sarakstījām dziesmu pāris ģērbtuvēs un viesnīcu istabās. Vēlāk tā tika ierakstīta autobusā, izslēdzot visas gaismas un gaisa kondicionieri, sēžot blakus viens otram, jo mums tā bija klusi un ērti”, stāsta dziedātājs. 

 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white