Fifth Harmony dalībniece Elija Brūka parakstījusi solo līgumu

Publicēšanas datums : 16.03.2018

Gatavojieties, Harmonaizeri (Harmonizers), izskatās, ka jūsu virzienā dodas vēl viena Fifth Harmony soliste!

Šīs nedēļas sākumā Elija Brūka (Ally Brooke) grupas faniem paziņojusi, ka ir parakstījusi līgumu par solo mūzikas menedžmentu ar kompāniju „Maverick/ReignDeer Entertainment” un strādās kopā ar ilggadējo Britnijas Spīrsas (Britney Spears) menedžeri Leriju Rūdolfu (Larry Rudolph), kurš ir arī grupas Fifth Harmony menedžeris.

image 3
Larry Rudolph


Portālā Variety.com publicētajā paziņojumā Brūka sacījusi: „Lerijs ir ģimene. Nespēju iedomāties nevienu, kuram vēl vairāk uzticētu rūpes par sevi un savu vīziju. Man tagad pieder labākais no abām pasaulēm ar Leriju Fifth Harmony galvgalī un Lariju manā personiskajā karjerā!”

image 1
Ally Brooke


Jāatgādina, ka kompānija „Maverick/ReignDeer Entertainment” ir mājvieta arī tādām mūzikas zvaigznēm kā Pitbull, Aerosmith, Mailijai Sairusai (Miley Cyrus), Avrilai Laviņjai (Avril Lavigne) un Nikolas Šērzingerei (Nicole Scherzinger), kura pasaules slavu iekaroja grupas The Pussycat Dolls sastāvā.

image 4
Miley Cyrus; Britney Spears


Ārpus savi dalībai Fifth Harmony aktivitātēs Brūka ir aizpildījusi savu laiku, strādājot pie savas solo mūzikas un izmēģinot citas izklaides industrijas jomas.

2017.gada jūnijā viņa sadarbojās ar grupu Lost Kings, kopā ar reperi ASAP Ferg piedaloties viņu klubu grāvējā „Look at Us Now”.2018.gada 24.janvārī Elija kopā ar vācu dīdžeju un producentu Topic laida klajā jaunu dziesmu ar nosaukumu „Perfect”.Tāpat ir paredzēts, ka Elija piedalīsies televīzijas kanāla „Freeform” dramatiskā seriāla „Famous in Love” 2.sezonā.Skatoties, kādi solo panākumi ir Brūkas kādreizējām un esošajām grupas biedrenēm Kamilai Kabeijo (Camila Cabello) un Lorēnai Horegi (Lauren Jauregui), droši varam prognozēt solo panākumus arī viņai. Ko arī novēlam!

image 2
Camila Cabello & Lauren Jauregui

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white