Fērgija pamet grupu The Black Eyed Peas

Publicēšanas datums : 02.06.2017

Mūziķis un dziedātājas Fērgijas (Fergie) kolēģis grupā The Black Eyed Peas Will.I.Am apstiprinājis, ka Fērgija esot pametusi grupu.

Fērgija, kura grupai kā galvenā soliste pievienojās 2002.gadā un palīdzēja The Black Eyed Peas kļūt par vienu no slavenākajām popa un hip-hopa grupām pasaulē, šo paziņojumu vēl neesot komentējusi. Tomēr viņa jaunu mūziku kopā ar grupu nav ierakstījusi jau vairāk nekā piecus gadus, tā vietā izvēloties vairāk koncentrēties uz savu solo karjeru, un pēdējo reizi kopā ar grupu uzstājās 2015.gada Coachella ielejas Mūzikas un mākslas festivālā.

image 2
The Black Eyed Peas


Angļu valodā iznākošais Apvienoto Arābu Emirātu izklaides žurnāls „Ahlan!” ceturtdien, 1.jūnijā ziņojis, ka nesen runājis ar The Black Eyed Peas dalībniekiem Will.I.Am, Taboo un apl.de.ap. Tas noticis pirms viņu uzstāšanās 2017.gada UEFA čempionu līgas finālā Velsas Nacionālajā stadionā Kārdifā. Žurnāls apgalvojis, ka Fērgija grupu esot pametusi un Will.I.Am „situāciju” izskaidrojis šādi:„Kopš The Black Eyed Peas dibināšanas mums vienmēr ir piebiedrojušās lieliskas vokālistes. Tādas meitenes kā Mesija Greja (Macy Gray), Estero (Esthero), Debija Nova (Debi Nova), Fērgija. Albuma „Elephunk” ierakstā piedalījās vairākas meitenes vienlaikus. Protams, Fērgija bija galvenā soliste, bet tādā dziesmā kā „Let’s Get it Started” sākumā dziedāja Noela Skagsa (Noelle Scaggs) un tikai pēc tam Fērgija, dziesmā „Latin Girls” dzied Debija Nova un „Request Line” tā ir Meisija Greja. Mēs vienmēr strādājam ar izcilām dziedātājām.”

image 6
Macy Gray


image 7
Debi Nova


Izklaides ziņu kanālam „E! News” kāds zinātājs ir apgalvojis, ka „Fērgija jau kādu laiku ir attālinājusies” no grupas un esot „ieinteresēta strādāt tikai pie savas solo mūzikas”.

„Fērgijas atgriešanās The Black Eyed Peas pašlaik nav visai reāla,” zinātājs piebildis.

Kad Fērgija un Will.I.Am pēdējo reizi tika nofotografēti kopā pagājušā gada septembrī notikušās Londonas Modes nedēļas laikā, izskatījās, ka viņu attiecības ir labas un draudzīgas.

image 1
Fergie & Will.I.Am


Žurnāls „Ahlan!” Will.I.Am arī apjautājies par iespējamo Fērgijas aizstājēju.

„Kas attiecas uz aizvietošanu, ja cilvēki pazīst The Black Eyed Peas, viņi zina, ka Fērgiju neviens neaizvietos,” viņš atbildējis. „Pašlaik viņa strādā pie sava solo projekta, mēs izdzīvojam jaunu pieredzi, svinot 20 gadus, kopš The Black Eyed Peas izdod mūziku. Mēs strādājām pie vairākām viņas solo albuma dziesmām, mēs lepojamies, ka viņai tagad ir pašai sava ierakstu kompānija, bet The Black Eyed Peas turpina strādāt pie satura, tehnoloģijām un pieredzes mūsu jaunajā projektā „Masters of the Sun”.”

image 3
The Black Eyed Peas


Tā par ko runā Will.I.Am, pilnais nosaukums ir „Black Eyed Peas Present: Masters of the Sun – The Zombie Chronicles”, un tā hip-hopa grafiskā novele par zombiju invāziju, ko viņš pats ir palīdzējis izveidot un ko kompānija „Marvel” laidīs klajā šā gada jūlijā.

image 5Will.I.Am tāpat atbildējis uz baumām par to, ka Fērgiju aizvietot varētu Nikola Šērzingere (Nicole Scherzinger), sakot: „Arī Nikola piedalās jaunajā BEP projektā. Es nevēlos ieslīgt detaļās par to, kā tieši viņa ir iesaistīta.”

image 4
Nicole Scherzinger


Mums šķiet, ka doma par Nikolu nemaz nav zemē metama, bet kuru dziedātāju kā jauno The Black Eyed Peas solisti vēlētos redzēt tu?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white