Farels Viljams pastāstījis par Riannas topošo albumu

Publicēšanas datums : 16.11.2020

Populārais dziedātājs Farels Viljams (Pharell Williams) sniedzis Riannas (Rihanna) faniem nelielu mierinājuma, atklājot nedaudz informācijas par dziedātājas topošo albumu.

Sniedzot savu jaunāko interviju žurnāla “Allure” decembra numuram, Viljams skāra arī ilgi gaidāmo Riannas albuma iznākšanu. Mūziķis  pastāstīja, ka izpildītāja ir tik dziļi ienirusi tapšanas procesā, ka pašlaik viņa ir pavisam citā pasaulē. “Rianna pašlaik ir pavisam citādākā vietā. Viņa ir no citas pasaules. Esmu gatavs saderēt, ka, ja mēs palūkotos uz Venēru caur teleskopu, mēs redzētu Riannu guļam tur kailu,” atzina dziesminieks. Tāpat dziesminieks piebildis, ka viņas jaunā mūzika skan tā, it kā būtu no citas planētas.

Vēl februārī māksliniece publiskojusi fotogrāfiju no ierakstu studijas savā “Instagram” īsajā videoklipā. Savukārt martā Rianna pārsteidza visus, pievienojoties kanādiešu dziedātājam “PartyNextDoor”, nodziedot skaņdarbu “Believe It”. Tas kļuva par izpildītājas pirmo izdoto skaņdarbu pēdējo triju gadu laikā.  Pērn viņa atklājusi, ka studijas plate būs ieturēta regeja žanrā, kā arī tās nosaukums būs “R9”.

Rianna patlaban savu pēdējo albumu “Anti” izdevusi 2016. gadā un vairāk pievērsusies savas kosmētikas līnijas izveidei.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white