Fani uzsāk kampaņu, lai atrastu Nikiju Mināžu

Publicēšanas datums : 08.02.2018

Nikijas Mināžas (Nicki Minaj) fani ir sākuši izmisīgu dziedātājas meklēšanas kampaņu, jo bijuši pamatīgi uztraukušies par viņas klusēšanu sociālajos tīklos.

35 gadus vecā māksliniece savu pēdējo publikāciju Tviterā bija ievietojusi pērnā gada 26.decembrī, bet viņas pēdējā publikācija Instagramā publicēta 30.decembrī. Papildus šai aizdomīgajai rīcībai Nikija šogad arī nebija apmeklējusi nevienu lielāku mūzikas pasākumu, ieskaitot janvāra beigās notikušo „Grammy” ceremoniju.

A post shared by Barbie (@nickiminaj) onViņas pasivitāte sociālajos medijos daudziem mākslinieces kvēlākajiem faniem radījusi trauksmes sajūtu un vairāki no viņiem pie Nikijas pēdējā tvīta bija ievietojuši lūgumu, lai viņa „atgriežas”.„Vai viņa ir dzīva?” kāds jautājis, kamēr kāds cits piebildis: „Mums tevis ļoti pietrūkst, repa karaliene.”

Daži no faniem mēģinājuši citus mierināt, sakot, ka dziesmas „Anaconda” izpildītāja droši vien esot vienkārši aizņemta, pie kaut kā strādājot. „Viņa gatavojas laist klajā kaut ko ugunīgu,” kāds minējis, bet kāds cits rakstīji: „Ja kāds pēkšņi pazūd, tas nozīmē, ka drīz notiks kaut kas īpašs.”
Pagājušā gada septembrī intervijā žurnālam „Dazed” Nikija apsolīja, ka viņas jaunais albums būšot „miljards reižu episkāks” kā jebkas, ko viņa laidusi klajā līdz šim. Vairāk par to, ko Nikija teica šajā intervijā, vari uzzināt šeit.

Kāds, tavuprāt, ir Nikijas klusēšanas sociālajos tīklos iemesls? Vai faniem ir pamats satraukumam vai priekam?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white