Fall Out Boy gatavojas jaunajam albumam ar inforeklāmas mūzikas video

Publicēšanas datums : 12.01.2018

Grupa Fall Out Boy dāvā saviem faniem vēl vienu ieskatu gaidāmajā albumā ar mūzikas video klipu, kas izveidots kā viena liela inforeklāma.

Kad līdz Fall Out Boy jaunajam albumam “Mania” atlicis vairs pavisam nedaudz, grupa ir sarūpējusi saviem faniem vēl vienu jaunu dziesmu. Tās nosaukums ir “Wilson (Expensive Mistakes)”, un tā ir piepildīta ar grupai raksturīgajiem “whoa-oh-whoa” un melodramatiskajiem dziesmu tekstiem kā, piemēram: “Es pārtraukšu valkāt melno, kad viņi radīs tumšāku krāsu (I’ll stop wearing black when they make a darker color).” 

Jaunā dziesma nākusi dienas gaismā līdz ar muļķīgu video klipu, kurā grupas dalībnieki cenšas pārdot dažādus savus produktus. Tajā redzēsiet norautu roku no Fall Out Boy klipa “The Phoenix”, Patrika Stampa (Patrick Stump) uzvalku no “Dance Dance” video un daudzus citus neaizmirstamus priekšmetus, tostarp arī dejojošās lamas no jaunās “Mania” ēras. 

Iespējams, labākais visā klipā ir tas, ka skatītāji var iegādāties arī pašu grupu. Fall Out Boy marķēti kā “labākā ballīšu dāvana” un tā var būt tava tikai par nieka 999’999.99 ASV dolāriem (protams, papildus vēl ierēķiniet pasta izdevumus un savas spējas tikt galā ar četrotni). Turklāt telefona numurs, kas parādās video ir īsts, strādājošs numurs. Piezvanot uz to, fani tiks savienoti ar automātiskā atbildētāja ziņu, kas ļauj iepriekšpārdošanā iegādāties grupas jauno albumu vai noklausīties stulbu joku. 

Atgādinām, ka Fall Out Boy septītais studijas albums “Mania” iznāks 19. janvārī. 

Mākslinieki: Fall Out Boy

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white