[Ex] da Bass radio šova klubu tūre turpināsies Valmieras MULTIKLUBĀ!

Publicēšanas datums : 23.01.2019

Sestdien, 9.februārī Valmieras MULTIKLUBS kļūs par Ziemeļvidzemes ballīšu epicentru, jo klubā ar sava EHR radio šova Party Service ekskluzīvās klubu tūres komandu viesosies Latvijas vadošais dīdžejs [Ex] da Bass! Šī gada Valmieras tūres pasākumā un vispār tūres vēsturē pirmo reizi – būs divi īpašie viesi: tas būs virtuozais perkusionists Einārs Latiševs un video projekciju guru VJ Kosmoss, kurš piedāvās video šovu izmantojot iespaidīgu projektoru daudzumu.

„Valmieras pasākumu gaidu ar lielu nepacietību. Pirmkārt, tāpēc, ka tas pagājušajā gadā bija super, otrkārt, jo tas būs arī kāda sportiska pasākuma, proti, LAF Folkreisa Ziemas kausa 2.posma jeb nakts gonkas Brenguļu autotrasē Oficiālais Afterparty. Divi vienā! Skan labi, vai ne? Ballītē spēlēsim Eiropā pieprasītākos hītus un to remiksus, būs arī tikai šai ballītei radīts kluba dizains izmantojot stilīgas un vēl neredzētas luminiscējošas dekorācijas. Papildus specefektus nodrošinās Muz Pro, tāpat pasākuma apmeklētājiem būs iespēja tikt pie ekskluzīviem un nekur citur neiegūstamiem suvenīriem ar tūres simboliku, solāriju un fitnesa studijas LuxTan dāvanu kartēm, kā arī LED aprocēm no vizuālās reklāmas aģentūras Uhh Design.” ar sajūsmu stāsta tūres flagmanis dīdžejs [Ex] da Bass.

Ballītes sākums plkst.23:00. Vakaru iesāks un noslēgs dīdžejs Alvis Still.

Party Service ir radio šovs, kas EHR ēterā jau trīspadsmit gadus ir dzirdams katru piektdienas un sestdienas vakaru. Raidījums divu stundu garumā sniedz informāciju par kvalitatīvas izklaides iespējām Latvijas, Baltijas un Eiropas deju klubos, festivālos un citās izklaides vietās, izklāsta jaunākas klubu kultūras ziņas un aktualitātes, kā arī uzlādē tā klausītājus pozitīvām emocijām pirms došanās uz kādu no ballītēm.

Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu Party Service.

image 3
 

image 2

Tūri atbalsta: Pioneer DJ, LuxTan, MuzPro, XL Energy, Uhh Design un Skaties.lv.

image 1

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://instagram.com/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour 

http://skaties.lv/izklaide 

 

Mākslinieki: [Ex] Da Bass

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white