[Ex] da Bass izsludina savas EHR radio šova klubu tūres papildpasākumu!

Publicēšanas datums : 02.05.2018

EHR jeb European Hit Radio ballīšu radio šova Party Service ekskluzīvās klubu tūres PARTY SERVICE ON TOUR 2018 vienīgais papildpasākums – 3. maijā notiks uz Tallink kuģa Romantika ceļā no Rīgas uz Stokholmu. Īpašie viesi – atraktīvais dīdžeja [Ex] da Bass, trompetista Normunda Pieša un perkusionista Eināra Latiševa trio – 3LIVE PROJECT un dīdžejs Alvis Still!

Tūres vaininieks – populārais dīdžejs [Ex] da Bass uzlādēs visus ceļotājus ar pozitīvām emocijām un sarīkos karstu deju ballīti ar stilīgām luminiscējošām dekorācijām, specefektiem, lieliskām dāvanām ar tūres simboliku, populārākajiem hītiem un to remiksiem, bet iemūžināt sevi ballītes apmeklētāji varēs pie oficiālā EHR foto stenda.

Pievienojies īpašajam PARTY SERVICE ON TOUR 2018 kruīzam šeit – http://www.tallink.lv/lv/concertcruises

image 1

Party Service ir radio šovs, kas EHR ēterā jau divpadsmit gadus [Ex] da Bass vadībā ir dzirdams katru piektdienas un sestdienas vakaru. Raidījums divu stundu garumā piedāvā informāciju par kvalitatīvas izklaides iespējām Latvijas, Baltijas un Eiropas deju klubos, festivālos un citās izklaides vietās, izklāsta jaunākas klubu kultūras ziņas un aktualitātes, kā arī uzlādē tā klausītājus pozitīvām emocijām pirms došanās uz kādu no ballītēm.

Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu EHR Party Service.

Tūri atbalsta: Pioneer DJ, LuxTan, Uhh Design, Max Supreme, MuzPro un Skaties.lv.

Seko līdzi tūres notikumiem:
www.ehrhiti.lv
http://facebook.com/europeanhitradio
http://facebook.com/partyserviceontour
http://draugiem.lv/partyserviceontour
http://twitter.com/psontour

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white