Era Istrefi jaunajā dziesmā gūstekņus neņem

Publicēšanas datums : 11.06.2018

Bēgt nemēģiniet, izejas nav!

Nekāda drošības nauda vai kukulis nepalīdzēs jums izbēgt no jaunākās Eras Istrefi (Era Istrefi) dziesmas. Viņas jaunākais gabals „Prisoner”, kas iznācis pagājušajā piektdienā, 8.jūnijā, padarīs jūs par Kosovā dzimušās dziedātājas un viņas izjustā dziedājuma bezpalīdzīgiem gūstekņiem.

image 2
Era Istrefi


Istrefi, kura savu dalību pie popmūzikas galdiņa spēcīgi pieteica 2016.gadā ar grūti no galvas izmetamo „Bonbon”, ir atgriezusies ar dziesmu, ko pati aprakstījusi ar vārdiem „ideāla deju popa un salu regeja ritmu harmonija”.Dziesma „Prisoner” it kā mierina, kamēr pati dziedātāja sarunas veidā brīdina par attiecībām, kas uzņēmušas bīstamus apgriezienus.

„Puisīt, tu padari mani traku/ Nevēlos gaidīt, vienkārši dot man to, ko es gribu/ Jo, kad es sadusmojos/ Tas ir tāpat kā skatīties ieroča stobrā/ Es zinu, ka tev patīk spēlēties ar uguni, uguni/ Taču, ja tu pienāksi pārāk tuvu, tu vari apdedzināties/ Tāpēc tu labāk skrie, skrie, skrie, skrie, skrie, skrie, skrien un neņem gūstekņus,” („Boy, you drive me crazy / Don't wanna wait, just get me what I want / 'Cause so when I get angry / It's like looking down the barrel of a gun / I know you like to play with fire, fire / But if you get too close, you might get burnt / So you better ru, ru, ru, ru, ru, ru, run and take no prisoner,”) Istrefi dzied versmainajā gabalā, kura piedziedājums ir pietiekami vēss, lai sniegtu veldzējumu viskarstākajā vasaras dienā.Kā pati dziedātāja pastāstījusi portālam Popcrush.com, viņa zinājusi, ka vēlas ierakstīt „Prisoner”, tiklīdz izdzirdējusi tā prototipu.

„Es uzaugu, klausoties regeja ierakstus, tāpēc, kad izdzirdēju „Prisoner” demo versiju, ko sarakstījuši Emīlija Vorena (Emily Warren) un Skots Heriss (Scott Harris), man šķita, ka šī dziesma runā tieši ar mani, man bija tuva gan tās lieliskā melodija, gan vārdi. Tajā ir tādi emocionālie līmeņi, kas mani aizved gan uz laimīgām, gan melanholiskām vietām, tajā pašā laikā saglabājot autentisku regeja skanējumu, kas man ļoti patīk,” viņa sacījusi.

image 1
Era Istrefi


Atgādinām, ka 23 gadus veco dziedātāju varam dzirdēt arī 2018.gada Pasaules kausa futbolā himnā „Live It Up”, kurā viņas partneri ir Nicky Jam, Vils Smits (Will Smith) un Diplo.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white