Enrikes Iglesiasa dvīņi atbalsta atšķirīgas futbola komandas

Publicēšanas datums : 19.06.2018

Lūk, ko mēs saucam par veselīgu sacensību ģimenē!

Futbola superfani Enrike Iglesiass (Enrique Iglesias) un Anna Kurņikova (Anna Kournikova) nesen dalījušies fotogrāfijās, kurās viņu dvīņi katrs atbalsta citu Pasaules kausa futbolā dalībvalsti.

Pagājušajā nedēļā Kurņikovas Instagram kontā ievietotajā fotogrāfijā viens no abu burvīgajiem mazuļiem (pēc visa spriežot, Lūsija (Lucy)) redzams, turot rokās mīkstu rotaļu bumbu ar uzrakstu „2018.gada FIFA Pasaules kauss. Krievija”, kamēr fonā redzamajā televizorā norisinās spēle starp Krieviju un Saūda Arābiju. Kādreizējā tenisa zvaigzne atbalstu savai dzimtenei paudusi ar uzrakstu: „#AizietKrievija.”

#Россия #worldcup2018 #GoRussia

A post shared by Anna Аня (@annakournikova) onPēc pāris dienām Iglesiass, savukārt, publicējis citu bildi, kurā skaidri atbalsta savu dzimto Spāniju, kura todien sacentās ar Portugāli. Šajā attēlā viņa mazulis (pēc visa spriežot, Nikolass (Nicholas)) sēž dziedātājam uz pleciem, kamēr pats Enrike ir izrotājies ar šalli, ko rotā Spānijas vārds.

#worldcup #spain #portugal

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) onJāpiebilst, ka par laimi Iglesiasa/Kurņikovas ģimenei abas viņu atbalstītās komandas Pasaules kausa cīņā ir tikušas tālāk, jo Krievija ar 5:0 sagrāva Saūda Arābiju, bet Spānija ar Portugāli izcīnīja neizšķirtu 3:3.

Atgādinām, ka Iglesiass un Kurņikova par dvīņu vecākiem kļuva pagājušā gada 16.decembrī Maiami, pārsteidzot daudzus fanus, kuri līdz tam pat nebija nojautuši par Annas grūtniecību.

image 2
Enrique Iglesias & Anna Kournikova ar dvīņiem


Izskatīgais pāris ir kopā jau kopš 2001.gada, kad kādreizējā tenisiste piedalījās Enrikes dziesmas „Escape” videoklipa uzņemšanā.

image 1
Enrique Iglesias & Anna Kournikova in "Escape"


Jau kopš paša pirmā paziņojuma par mazuļu nākšanu pasaulē citādi ļoti privātais pāris ir ļāvis noprast, ka sportam viņu bērnu dzīvē būs liela nozīme.

Jau aprīlī Iglesiass publicēja fotoattēlu, kurā abi dvīņi televīzijā skatās futbolu, ar nosaukumu: „Spēļu diena!!”

Game day!!

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) onTurēsim īkšķus, lai mazajiem izdodas mantot gan vecāku sportiskos, gan muzikālos talantus!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white