Enrike Iglesiass kļuvis atklātāks

Publicēšanas datums : 31.05.2018

Popa superzvaigzne Enrike Iglesiass (Enrique Iglesias) tiešsaistē kļuvis atklātāks attiecībā uz savu ģimenes dzīvi, jo ļoti novērtē fanu atbalstu, ko saņēmis visas savas karjeras laikā.

Dziesmas „Hero” izpildītājs ir pazīstams ar to, ka ārkārtīgi sargā savas attiecības ar ilggadējo mīļoto sievieti, bijušo tenisisti Annu Kurņikovu (Anna Kournikova) no sabiedrības acīm, taču, kopš abi pagājušā gada decembrī kļuva par dvīņu vecākiem, slavenais pāris ar sociālo mediju palīdzību ir ļāvis faniem savās personiskajās dzīvēs ieskatīties vairāk.

image 4
Enrique Iglesias & Anna Kournikova


Gan Enrike pats, gan viņa mīļotā Anna pēdējo nedēļu laikā ir publicējuši pa kādai bildei vai video, kurā redzami kopā ar saviem mazuļiem – Nikolasu (Nicholas) un Lūsiju (Lucy) – pavadām laiku savās mājās Maiaimi, Floridā, un, kā atzinis pats dziedātājs, tas bijis apzināts lēmums, lai tiešsaistē vairāk kontaktētos ar saviem uzticamajiem faniem.

image 1
Enrique Iglesias


„Man nav iebildumu dalīties ar viņiem daļā savas dzīves,” Enrike atklājis ziņu aģentūrai „The Associated Press”. „Es to savā ziņā esmu darījis vienmēr, tikai tad tas bija caur manu mūziku.”

Iglesiass ir bijis spiests pavadīt diezgan daudz laika prom no saviem mīļajiem, lai varētu pildīt savas starptautiskās koncertturnejas saistības, un, lai gan šī šķiršanās jaunajam tētim ir bijis grūts lēmums, viņš apgalvojis, ka atrašanās uz skatuves un uzstāšanās fanu priekšā esot nākamā labākā lieta.

image 3
Enrique Iglesias


„Man šausmīgi pietrūkst manas ģimenes,” nopūtusies spāņu izcelsmes zvaigzne. „Taču man patīk tas, ko es daru, tas ir, atrašanās uz skatuves un būt fanu aplenktam. Tās ir divas lietas, ko es savā dzīvē mīlu visvairāk.”

image 2
Enrique Iglesias & Pitbull


Dziesmas „Subeme La Radio” izpildītāja teiktais nācis dažas dienas pēc tam, kad viņa mīļotā Anna Instagramā ievietotā video izsmējusi pati savas dejošanas prasmes, kopā ar Lūsiju dejojot pie Enrikes un Pitbull jaunākā kopdarba „Move to Miami”. Vairāk par to vari uzzināt šeit.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white