Enrike Iglesias ir sacerējis jaunu dziesmu par vannas istabām

Publicēšanas datums : 12.01.2018

Enrike Iglesias (Enrique Iglesias) ir laidis klajā jaunu singlu “El Baño”, kas tulkojas kā “Vannas istaba” vai “Vanna” (abi varianti ir pareizi šajā kontekstā). 

Apvienojies ar mūziķi Bad Bunny, Enrike ir publicējis jaunu dziesmu. Seksīgā dziesma mazliet atgādina mūziķa iepriekšējo hitu “Duele el corazon”, lai gan tās vārdi ir mazliet pikantāki. Savu odziņu piešķir arī Bad Bunny, kurš izceļas no citām Enrikes pēdējā laika sadarbībām ar to, ka dziesmas vidū iesākas viņa solo partija, kurā viņš ne tik ļoti repo, bet gan dzied. Turklāt ar ļoti lielu pārliecību.

“El Baño” ir pirmā dziesma kopš latīņu mūzikas zvaigznes hita “Subeme La Radio”, kas iznāca pagājušā gada februārī. Līdz aprīlim tas jau pamanījās iekarot līderpozīciju ASV latīņamerikāņu radio pleilistu sarakstā, piedzīvojot otro popularitātes vilni vasarā arī Eiropā. 

Līdz ar dziesmas iznākšanu, protams, apritē palaists arī tās video klips. Tajā redzams slavenais aktieris Ēriks Robertss (Eric Roberts), kurš iejūtas bārmeņa lomā, kam ir vara manipulēt ar laiku. Viņš jūtas īpaši labsirdīgs pret dziedātāju, jo dod viņam vairākas iespējas pabeigt nakti kopā ar meiteni, kas sēž viņam līdzās pie bāra letes. Vai viņiem izdosies? Skaties klipā zemāk!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white